14 ربیع‌الاول 1441

 • 500آیه و حدیث پشتوانه ی سند تحول بنیادین

  مشاور وزیر و رئیس ستاد اجرایی سند تحول بنیادین گفت: بیش از 500 آیه و حدیث پشتوانه ی مستحکم علمی و اسلامی سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش است.

  تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ۱۲:۳۳:۱۵

 • مدیر مدرسه کلیدی ترین عنصر تعلیم وتربیت است

  مشاور وزیر آموزش و پرورش و رئیس ستاد اجرایی سند تحول بنیادین گفت: در سند تحول بنیادین، مدیر مدرسه کلیدی ترین عنصر تعلیم وتربیت است

  تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۴:۰۷:۱۹

 • حجاب و عفاف نماد و پرچم زن و دخترمسلمان است

  مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با بیان اینکه حجاب تحقیر نیست، بلکه سرافرازی است، گفت: امروز برخی تلاش می‌کنند که بدحجابی به عنوان مدرنیزه، سرمایه اجتماعی و شخصیت تلقی شود حال آنکه فاخرترین و زیباترین حالت برای زنان وقار و حجاب است.

  تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۰:۱۹:۳۴

 • همراهی و همدلی مردم زمینه ساز جامعه موفق

  مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: جامعه ی موفق جامعه ای است که که همه ی آحاد آن جامعه باهم همدل و همراه باشند و چون ید واحده در برابر سختی ها و مشکلات مقاومت نمایند.

  تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۰:۰۵:۱۲

 • سند تحول تصحیح کننده ی نظام فکری

  مشاور وزیر و رئیس ستاد اجرایی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش چارچوب نظام تعلیم و تربیت را مشخص می کند و تصحیح کننده ی نظام فکری ما است.

  تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ ۲۲:۱۵:۰۰

 • افتتاح مجتمع آموزشی حیات طیبه تیرماه 99

  مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در گزارشی که به استاندارداد گفت: پیش بینی می شود مجتمع بزرگ آموزشی حیات طیبه ی مهرشهربیرجند تیرماه 99 به بهره برداری برسد.

  تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ ۱۳:۰۹:۵۹

 • بهره برداری ازاولین کلاس درس تربیت بدنی درخوسف

  مدیر کل آمو زش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با ابلاغ اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، مقرر شد در مدارس جدید کلاس درس تربیت بدنی ساخته شود و اولین کلاس تخصصی این درس در مدارس شهرستان خوسف با اعتبار80 میلیون تومان دایر شد.

  تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ ۱۱:۴۵:۵۱

 • آسیب شناسی، آموزش و آگاهی بخشی اصول مهم پدافند غیر عامل

  مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: آسیب شناسی، آموزش و آگاهی بخشی به افراد جامعه را در راستای ایجاد مصونیت کشور از هجمه های مختلف مهم ترین اصولی است که در ترویج فرهنگ پدافند غیر عامل باید به آن ها توجه کرد.

  تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ ۱۲:۴۵:۱۰

 • 13آبان98نقطه ی عطفی در تاریخ این استان انقلابی

  مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: حضور باشکوه فرهنگیان و دانش آموزان در راهپیمایی سیزدهم آبان نقطه عطف و برگ زرینی برتارک تاریخ این استان انقلابی واستکبار ستیزشد.

  تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ ۲۰:۱۲:۴۰

 • حال عمومی دانش آموزان مصدوم رضایت بخش است/فداکاری معلم، مانع بروز فاجعه شد

  مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: فداکاری معلم همراه دانش آموزان مانع از افزایش تعداد مصدومین و بروز فاجعه شد.

  تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ ۱۳:۳۶:۲۵

 

موردی جهت نمایش وجود ندارد.

جهت مشاهده راهنمای سامانه سپند اینجا کلیک کنید.

پس از مراجعه به لینک فوق دو فایل ویدیویی با عنوان کاربر مدرسه و کاربر اولیا دانش آموز نمایش داده می شود.که با انتخاب هر فایل و کلیک بر روی دکمه   در گوشه سمت راست بالای صفحه امکان دانلود آن وجود دارد. 

نظرسنجی
 • میزان رضایت مندی شما از خدمات الکترونیک e_form اداره کل چه قدر می باشد
    
 • پورتال جدید اداره کل را چگونه ارزیابی می کنید؟