14 ربیع‌الاول 1442

آذربایجان شرقی آذربایجان غربی اردبیل گیلان زنجان کردستان قزوین البرز مازندران تهران سمنان گلستان کرمانشاه همدان مرکزی قم خراسان شمالی خراسان رضوی خراسان جنوبی يزد اصفهان لرستان ایلام چهارمحال و بختیاری کهگیلویه و بویراحمد خوزستان فارس کرمان سیستان و بلوچستان هرمزگان بوشهر
نام سازمان لینک سایت
مدیریت آموزش و پرورش آزادشهر ورود به سایت
مدیریت آموزش و پرورش آق قلا ورود به سایت
مدیریت آموزش و پرورش بندر ترکمن ورود به سایت
مدیریت آموزش و پرورش بندرگز ورود به سایت
مدیریت آموزش و پرورش رامیان ورود به سایت
مدیریت آموزش و پرورش علی آباد کتول ورود به سایت
مدیریت آموزش و پرورش کردکوی ورود به سایت
مدیریت آموزش و پرورش کلاله ورود به سایت
مدیریت آموزش و پرورش گالیکش ورود به سایت
مدیریت آموزش و پرورش گرگان ورود به سایت
مدیریت آموزش و پرورش گمیشان ورود به سایت
مدیریت آموزش و پرورش گنبد کاووس ورود به سایت
مدیریت آموزش و پرورش مراوه تپه ورود به سایت
مدیریت آموزش و پرورش مینودشت ورود به سایت

 

 بسمه تعالی

بیانیه حریم خصوصی

قابل توجه کاربران محترم

 

بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان را به اطلاع می رساند:

 تارنمای اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق «منوی تماس با ما» مجهز می باشد. در این قسمت شما می توانید با حوزه های مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس حاصل نمایید.

برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید با اطلاعاتی که از بخش تماس با ما درخواست و یا پیشنهاد خود را ارائه کنید.

به محض اعلام درخواست، سعی می گردد در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

تارنمای اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

تارنمای اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان ، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان اطلاعات هویتی و شخصی مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس منزل و محل کار شما را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری می‌کند. همچنین مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان، به شما توصیه می کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان به آن‌ها لینک شوید را مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چگونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. همچنین این اداره کل نسبت به بیانیه حریم خصوصی و محتواهای سایت‌های خارج از پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان که لینک آنها در این پورتال درج گردیده است هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی اداره کل را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. این اداره کل همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر خدمات خود و وابستگانش استفاده می‌کند. همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان فهرست کاربران خود را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد و نیز  اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

امنیت اطلاعات شخصی شما

اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند.

تغییرات دراین بیانیه

اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان ممکن است این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های کاربران بروزرسانی کند. اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان به شما توصیه می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات خود توسط اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان مطلع شوید.

  

 

 

 

بسمه تعالی

توافق نامه سطح خدمات تارنمای اداره کل آموزش و پرورش گلستان

بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات تارنمای اداره کل آموزش و پرورش گلستان را  به اطلاع میرساند:

1-  تارنمای اداره کل آموزش و پرورش گلستان امکان ثبت و پیگیری درخواست های انتقادات، پیشنهادات، شکایات  را برای شما متقاضیان گرامی در قالب خدمات الکترونیکی فراهم نموده است

2-  در قسمت «ارتباط با ما» علاوه بر ارائه اطلاعات تماس مدیران  اداره کل آموزش و پرورش گلستان  تماس کارشناسان و شماره اتاق آنها جهت رفاه حال ارباب رجوعان قرار داده شده است . 

 3-  به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

4-  تارنمای اداره کل آموزش و پرورش گلستان  بر مبنای پایداری زیر ساخت های ارتباطی به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

5- زمان از دسترس خارج شدن تارنمای اداره کل آموزش و پرورش گلستان از قبل اطلاع رسانی خواهد شد.

6- جهت سهولت در دانلود اطلاعات مورد نیاز لطفا از نرم افزارهای مدیریت دانلود استفاده نمایید.

7- تمامی تغییرات و بروز رسانی های تارنمای اداره کل آموزش و پرورش گلستان بدون خارج شدن تارنما از دسترس خواهد بود ولی در صورت نیاز این کار در پایان روزهای جمعه انجام خواهد شد.

 

enlightenedمتقاضی گرامی خواهشمند است با اعلام میزان رضایت خود  از هر یک از محورهای ارائه شده در پرسشنامه زیر ما را در ارتقا سطح حقوق شهروندی یاری فرمایید.  

   mail فرم نظرسنجی ارباب رجوع از خدمات ارائه شده اداره کل آموزش و پرورش گلستان

   mail فرم انتقادات و پیشنهادات اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان

   mail جمع آوری نظرات مردمی روی پیشنویس¬های سیاسی و مقررات استانی

 

 پرسش های متداول پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان

 

1. محتوای اطلاع رسانی توسط چه اداره ای بر روی سایت قرار می گیرد؟

اداره روابط عمومی ادارات و اداره کل آموزش و پرورش

2. سایز تصاویر چه اندازه ای باید داشته باشد؟

حداکثر 200 در 500

3. نوع تصاویر چه پسوندی باید داشته باشد؟

Jpg

4. فایل های پیوست با چه فرمتی قابل قبول است؟

Jpg – pdf – doc – rar – zip – docx

5.  ارسال محتوای تعاملی به پورتال آموزش و پرورش چگونه است؟

محتواهای تعاملی می بایستی توسط واحد مربوطه در قالب فایل word تهیه گردد و ضمن درج زمان انتشار، زمان توقف و زمان تخلیه اطلاعات ، برای بارگذاری به اداره روابط عمومی ارسال شود.

6.برای ورود به میز خدمت الکترونیکی به چه صورت باید اقدام کرد؟

صفحه اصلی – تب بالای صفحه – میز خدمت الکترونیکی

 

**********************

جذب سرباز معلم  در آموزش و پرورش چگونه است ؟

آموزش و پرورش طبق سهمیه اختصاصی از وزارت آموزش و پرورش ، معمولا هرسال در اواخر دی و اوایل بهمن اقدام به جذب امریه یا همان سرباز معلم می نماید . آن تعداد از داوطلبانی که تاریخ اعزام به خدمت آنان اول اسفندماه هر سال الی اول تیرماه سال بعدی می باشد با داشتن مدرک دانشگاهی ( حداقل فوق دیپلم) می توانند متقاضی جذب به صورت سرباز معلم شوند .

سرباز معلمان معمولا در دوره ابتدایی مدارس روستایی بکارگیری می شوند ودر صورت نیاز در برخی رشته های تحصیلی به ویژه رشته های فنی ، در هنرستان های فنی بکارگیری می شوند و در طول مدت تدریس درآموزش و پرورش از حقوق دوران سربازی بهره مند می شوند .

آموزش و پرورش تعهدی برای استخدام این نیروها پس از اتمام سربازی نداشته و پس از 2 سال تدریس ترخیص می شوند .

*******************************

شرایط عمومی استخدام در آموزش و پرورش چیست ؟

بر اساس ماده 42 قانون مدیریت خدمات کشوری شرایط عمومی استخدام در دستگاه های اجرایی عبارت است از :

الف - داشتن حداقل سن بیست سال تمام‌وحداکثر چهل سال برای استخدام رسمی و برای متخصصین  با مدرک تحصیلی دکتری چهل و پنج‌سال .

ب – داشتن تابعیت ایران‌.

ج - انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان‌.

د - عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.

هـ- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.

و - دارابودن مدرک تحصیلی دانشگاهی و یا مدارک همتراز(برای مشاغلی که مدارک همتراز در شرایط احراز آنها پیش‌بینی شده است‌) .

ز - داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری‌که استخدام می‌شوند  .

ح – اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

ط – التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.***********************************

ضوابط معاینات پزشکی قبل از استخدام چیست ؟

نیروهایی که در آموزش و پرورش استخدام می شوند بایستی از سلامت کامل جسمی و ورحی برخوردار باشند . مواردی از قبیل قد ( به طور معمول آقایان 160 سانتی متر و خانم ها 150 سانتی متر ) ، داشتن بینایی کامل 10/10 با استفاده از عینک ، برخورداری از شنوایی کامل ، نداشتن تب خال و آثار سوختگی در چهره ، نداشتن نقص عضو موثر ، تکلم به صورت روان ، نداشتن لکنت زبان و... در معاینات آموزش و پرورش مد نظر قرار می گیرد .

****************************

جذب نیرو به صورت حق التدریس چگونه است ؟

بر اساس قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و... مصوب 15/7/1388 مجلس شورای اسلامی ، آموزش و پرورش اجازه جذب نیرو به صورت حق التدریس ندارد .

*******************************

آیا آموزش و پرورش نیروی قراردادی جذب می نماید ؟

بستگی به نوع مجوز صادره از مراجع ذی صلاح دارد . چنانچه مجوز جذب نیرو به صورت قراردادی اختصاص یابد مراتب همانند نیروی پیمانی اقدام می گردد .

*********************************

آموزش و پرورش چه زمان هایی و در کدام موقع از سال آگهی استخدام منتشر می نماید ؟

زمان ثابتی برای انتشار آگهی استخدام وجود ندارد و انتشار آگهی بیشتر بستگی به مجوزی دارد که از سوی مراجع ذی صلاح به استان ها ابلاغ می گردد و فصل خاص و زمان ثابتی هم ندارد .

*****************************

چگونه می توانیم وارد آموزش و پرورش شویم ؟

 الف) ورود به آموزش و پرورش از طریق آزمون استخدام آزاد امکان پذیر است که در صورت اختصاص مجوز از سوی مـراجع ذی صلاح , مراتب از طریق انتشار آگهی در رسانه های همگانی و سایت اطلاع رسانی این سازمان به نشانیwww.ea.medu.ir به اطلاع عموم خواهد رسید . داوطلبان استخدام درصورت احراز شرایط مندرج در آگهی منتشره ، می توانند برابر ضوابط اعلام شده ثبت نام کرده و با شرکت و موفقیت در آزمون مربوطه , موجبات موفقیت خود را فراهم نمایند .

ب) از طریق کنکور سراسری و انتخاب رشته های دانشگاه ویژه فرهنگیان

 

 

 

 جهت نمایش بزرگتر اقلام موجود در پورتال از منو View گزینه Zoom را انتخاب کرده و بزرگنمایی مد نظر را انتخاب نمایید.

همچنین می توان همزمان از کلید CTRL و + استفاده نمایید.