23 جمادی‌الثانی 1443

نام سازمان لینک سایت
معاونت پرورشی ورود به سایت
معاونت پژوهش ،توسعه و برنامه ریزی ورود به سایت
معاونت آموزش متوسطه ورود به سایت
معاونت سواد آموزی ورود به سایت
معاونت آموزش ابتدایی ورود به سایت
معاونت هماهنگی و اداره ارزیابی عملکرد ورود به سایت
آموزش و پرورش استثنایی ورود به سایت
هسته گزینش ورود به سایت
اداره انجمن اولیاء و مربیان ورود به سایت
اداره شاهد و امور ایثارگران ورود به سایت
امور بانوان ورود به سایت
اداره استعدادهای درخشان ورود به سایت
اداره سنجش و ارزشیابی ورود به سایت
معاونت تربیت بدنی و سلامت ورود به سایت

قابل توجه کاربران محترم

 

بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران را به اطلاع می رساند:

 تارنمای اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "سامانه میزخدمت الکترونیک " مجهز می باشد. در این قسمت شما میتوانید با حوزه های مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس حاصل نمایید.

برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید با اطلاعاتی که از بخش تماس با ما و یا شماره های درج شده در میز خدمت بدست می آورید درخواست و یا پیشنهاد خود را ارائه کنید.

به محض اعلام درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

تارنمای اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

تارنمای اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی اداره کل آموزش و پرورش استان ، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان اطلاعات هویتی و شخصی مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس منزل و محل کار شما را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری می‌کند.

توصیه می شود بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان به آن‌ها لینک شوید را مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چگونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. همچنین این اداره کل نسبت به بیانیه حریم خصوصی و محتواهای سایت‌های خارج از این پورتال که لینک آنها در این پورتال درج گردیده است هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی اداره کل را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. این اداره کل همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر خدمات خود و وابستگانش استفاده می‌کند. همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

اداره کل آموزش و پرورش استان فهرست کاربران خود را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد و نیز  اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌ استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات اداره کل آموزش و پرورش استان را شخصی‌سازی کرده باشید یا با آن رجیستر کرده باشید، یک کوکی به اداره کل آموزش و پرورش استان کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرا بخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های پستی و .. . هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران باز می‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات اداره کل آموزش و پرورش استان و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

امنیت اطلاعات شخصی شما

اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند.

تغییرات دراین بیانیه

اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران ممکن است این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های کاربران بروزرسانی کند و به شما توصیه می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات خود توسط این اداره مطلع شوید.

مقدمه

بطور کلی توافق نامه سطح خدمات Service Level Agreement یک قرارداد تضمین کیفیت خدمات دو جانبه بین خدمت دهنده و خدمت گیرنده است. با عنایت به توسعه خدمات الکترونیکی دستگاههای اجرایی و اهمیت کیفیت و پایداری آن برای دستگاه های اجرایی لزوم بهره گیری و تدوین استانداردهای کیفی برای E- Service ها خدمات الکترونیکی) ضروری خواهد بود.

مراجعین محترم

بدین وسیله توافق نامه سطح خدمات پورتال اداره کل اموزش و پرورش استان مازندران به آگاهی مراجعین محترم می رسد:

 • هدف از  توافقنامه سطح خدمت این است که به منظور ارائه با کیفیت خدمات ارائه شده توسط اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران برای خدمت گیرندگان مورد توافق قرار گیرد.
 • این بیانیه، سطح توافق دو جانبه در خصوص این خدمات، روش‌های نظارت و مسئولیت‌های اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران را در صورت لزوم مشخص می‌کند.    

                                         

                                         به همین منظور توافق نامه سطح ارائه خدمات برای خدمات ذیل ارائه می گردد. 

 

 

دستگاه در قبال شهروند متقاضی، موارد زیر را انجام داده است:

مسئولیت و تعهدات

۱- این تارنما مجهز به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق مراجعه به بخش پرسش و پاسخ و یا بخش تماس با ما  یا برای ثبت شکایات از طریق سامانه ثبت شکایات به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و۲۴ ساعت روز، دارا می باشد.

۲- حوزه پاسخگویی میز خدمت  برای اطلاع و راهنمایی مراجعین از خدمت های الکترونیکی و غیرالکترونیکی راه اندازی گردیده است.

۳- به محض ثبت درخواست، کد رهگیری و رمز برای درخواست کننده ایجاد می شود و از طریق ردیابی نامه در دبیرخانه یتوانند نسبت به پیگیری درخواست خود اقدام نمایند.

۴- این تارنما در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس مراجعین گرامی می باشد. در صورت بروز هرگونه اشکال و نقض فنی اطلاع رسانی خواهد شد.

۵- در صورت تمایل برای بهبود کیفیت ارائه خدمات در این تارنما خواهشمند است در نظرسنجی تارنما اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران شرکت فرمایید.

 

این موارد شامل :

 • قابلیت پذیرش درخواست و پیگیری الکترونیکی خدمات، در میز خدمت الکترونیکی Ekhedmat.mazand.medu.ir و پنجره واحد
 • قابلیت ارائه الکترونیکی کد رهگیری  منحصر به فرد به درخواست خدمت در لحظه پذیرش خدمت در Ekhedmat.mazand.medu.ir
 • قابلیت تعامل الکترونیکی با ارباب رجوع در مراحل مختلف خدمت در منوی میز خدمت در سامانه Ekhedmat.mazand.medu.ir
 • قابلیت ارائه پاسخ خدمت بصورت الکترونیکی به ارباب رجوع
 • دریافت نظر ارباب رجوع بصورت الکترونیکی
 • متقاضی دریافت این خدمت ها مکلف است تنها از طریق سامانه/ پست/ دفتر پیشخوان/ حضوری از این خدمت استفاده نماید.
 • در صورتیکه متقاضی در خارج از وقت تعیین شده برای دریافت خدمت به سامانه مراجعه نماید هیچ مسئولیتی به عهده این دستگاه نمی باشد.
 • این دستگاه متعهد می شود در صورت دریافت اطلاعات ارباب رجوع ، هیچ بخش اطلاعات شخصی را بدون اطلاع و اجازه ی قبلی با فرد یا موسسه دیگری در میان نخواهد گذاشت.
 • موارد مربوط به زمان انجام خدمت، تعداد مرتبه مراجعه حضوری متقاضی، نحوه دسترسی و زمان­های دسترسی به خدمت و کلیه جزئیات خدمت در سامانه Ekhedmat.mazand.medu.ir قرار داده شده است.
 •  

این توافقنامه تا  پایان سال تحصیلی 1400-99 اعتبار دارد.

 

بیانیه_حقوق_شهروندی

 

حاکمیت مطلق بر جهان و انسان از آن خداست و هم او، انسان را بر سرنوشت اجتماعی خویش حاکم ساخته است. هیچ‌کس نمی‌تواند این حق الهی را از انسان سلب کند یا در خدمت منافع فرد یا گروهی خاص قرار دهد. ملت ایران این حق را از طریق اصول قانون اساسی اعمال کرده؛ و به‌موجب اصول 113 و 121، مسئولیت اجرا و پاسداری از قانون اساسی را بر عهده رئیس‌جمهور نهاده است. رئیس‌جمهور که در پیشگاه قرآن کریم و در برابر ملت ایران بر پشتیبانی از حق، گسترش عدالت و حمایت از آزادی و کرامت انسانی افراد و حقوق ملت در قانون اساسی به خداوند سوگند یادکرده است، «منشور حقوق شهروندی» را به‌مثابه برنامه و خط‌مشی دولت برای رعایت و پیشبرد حقوق اساسی ملت ایران اعلام می‌کند.

این منشور با هدف استیفا و ارتقای حقوق شهروندی و به‌منظور تدوین «برنامه و خط‌مشی دولت » ، موضوع اصل 134 قانون اساسی، تنظیم شده و شامل مجموعه‌ای از حقوق شهروندی است که یا در منابع نظام حقوقی ایران شناسایی‌شده‌اند و یا دولت برای شناسایی، ایجاد، تحقق و اجرای آن‌ها از طریق اصلاح و توسعه نظام حقوقی و تدوین و پیگیری تصویب لوایح قانونی یا هرگونه تدبیر یا اقدام قانونی لازم تلاش جدی و فراگیر خود را معمول خواهد داشت. برای دستیابی به این هدف همکاری سایر قوا و نهادها و مشارکت مردم، تشکل‌ها، اتحادیه‌های صنفی، سازمان‌های مردم‌نهاد و بخش خصوصی ضروری است.

مواد مختلف این منشور باید در هماهنگی و سازگاری با یکدیگر و در چارچوب نظام حقوقی موجود تفسیر و اجرا شود و نباید موجب کاهش حقوق شهروندان ایرانی و حقوق اتباع سایر کشورها که در قوانین و یا تعهدات بین‌المللی کشور شناسایی‌شده است، گردد.

سرفصل حقوقی که در این منشور آمده به شرح زیر است:

 • حق حیات، سلامت و کیفیت زندگی
 • حق کرامت و برابری انسانی
 • حق آزادی و امنیت شهروندی
 • حق مشارکت در تعیین سرنوشت
 • حق اداره شایسته و حسن تدبیر
 • حق آزادی اندیشه و بیان
 • حق دسترسی به اطلاعات
 • حق دسترسی به فضای مجازی
 • حق حریم خصوصی
 • حق تشکل، تجمع و راهپیمایی
 • حق تابعیت، اقامت و آزادی رفت وآمد
 • حق تشکیل و برخورداری از خانواده
 • حق برخورداری از دادخواهی عادلانه
 • حق اقتصاد شفاف و رقابتی
 • حق مسکن
 • حق مالکیت
 • حق اشتغال و کار شایسته
 • حق رفاه و تأمین اجتماعی
 • حق دسترسی و مشارکت فرهنگی
 • حق آموزش و پژوهش
 • حق محیط‌زیست سالم و توسعه پایدار
 • حق صلح، امنیت و اقتدار ملی
نظرسنجی
 • به نظر شما اولویت های آموزش و پرورش در سال 1400 چیست؟
    
 • میزان رضایتمندی شما از شبکه شاد چیست؟