14 جمادی‌الثانی 1443

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

بدينوسيله توافق نامه سطح خدمات تارنماي اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان را به اطلاع مي رساند:

۱- تارنماي اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان امكان ثبت و پيگيري درخواست هاي انتقاد، پيشنهاد و شكايات  را براي مراجعه كنندگان در قالب خدمات الكترونيكي فراهم نموده است.
۳- تارنما امكان درج نظرات كاربران براي اخبار و اطلاعيه و .... را داشته و نظرات با تاييد مدير تارنما بر روی پورتال نمایش داده می شود .
۴- تارنماي اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان بر مبناي پايداري زير ساخت هاي ارتباطي بصورت تمام وقت در دسترس كاربران گرامي مي باشد و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی وخروج پورتال از دسترس، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

۵- در پنل مديريتي اين تارنما امكان ساخت گزارش ها و  فرم هاي دريافت اطلاعات  بنا به نياز مدير سايت وجود دارد و كاربران مي توانند اين فرم ها را بسته به نياز سايت تكميل كرده و كد رهگيري دريافت نمايند .
۶-قالب زير سايت هاي تارنماي اصلي با توجه به نياز  كاربران ( اداري، آموزشي و ... در گروه هاي متفاوت ) طراحي شده و كاربران با توجه به نياز خود مي توانند از زير سايت مورد نظر بازديد نمايند .
۷- امكان ثبت نام و شخصي سازي  تارنما بر اي كاربران وجود دارد .
۸-تمامي تغييرات و بروز رساني هاي تارنماي اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان بدون خارج شدن تارنما از دسترس، صورت می گیرد.