14 جمادی‌الثانی 1443

بیانیه حریم خصوصی

قابل توجه بازدید کنندگان محترم
 
بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی آموزش و پرورش استان خوزستان را به اطلاع میرساند:
 تارنمای آموزش و پرورش استان خوزستان به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "منوی تماس با ما " مجهز می باشد. در این قسمت شما میتوانید با حوزه های مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس برقرار نمایید.
برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید با اطلاعاتی که از بخش تماس با ما بدست می آورید درخواست و یا پیشنهاد خود را ارائه نمایید.
به محض اعلام درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.
تارنمای آموزش و پرورش استان خوزستان بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.
اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.
تارنمای آموزش و پرورش استان خوزستان نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی آموزش و پرورش استان خوزستان به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی آموزش و پرورش استان خوزستان ، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.
جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما
آموزش و پرورش استان خوزستان اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری می‌کند. آموزش و پرورش استان خوزستان هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.
آموزش و پرورش استان خوزستان شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق آموزش و پرورش استان خوزستان به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. آموزش و پرورش استان خوزستان نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده آموزش و پرورش استان خوزستان هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
استفاده از اطلاعات شخصی شما
آموزش و پرورش استان خوزستان اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی آموزش و پرورش استان خوزستان را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. آموزش و پرورش استان خوزستان همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دست‌رس در آموزش و پرورش استان خوزستان و وابستگان‌ش استفاده می‌کند. هم‌چنین آموزش و پرورش استان خوزستان ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.
آموزش و پرورش استان خوزستان فهرست مشتریانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. آموزش و پرورش استان خوزستان اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.
امنیت اطلاعات شخصی شما
آموزش و پرورش استان خوزستان اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند. آموزش و پرورش استان خوزستان اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند .
تغییرات دراین بیانیه
آموزش و پرورش استان خوزستان ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. آموزش و پرورش استان خوزستان شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط آموزش و پرورش استان خوزستان مطلع شوید.