19 شوال 1443

بیانیه حریم خصوصی

بسمه تعالی

قابل توجه کاربران محترم

 

بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان را به اطلاع می رساند:

 تارنمای اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "منوی تماس با ما " مجهز می باشد. در این قسمت شما میتوانید با حوزه های مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس حاصل نمایید.

برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید با اطلاعاتی که از بخش تماس با ما و یا شماره های درج شده در میز خدمت بدست می آورید درخواست و یا پیشنهاد خود را ارائه کنید.

به محض اعلام درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

تارنمای اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

تارنمای اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان اطلاعات هویتی و شخصی مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس منزل و محل کار شما را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری می‌کند. همچنین مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق این تارنما افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

توصیه می شود بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان به آن‌ها لینک شوید را مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چگونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. همچنین این اداره کل نسبت به بیانیه حریم خصوصی و محتواهای سایت‌های خارج از این پورتال که لینک آنها در این پورتال درج گردیده است هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی اداره کل را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. این اداره کل همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر خدمات خود و وابستگانش استفاده می‌کند. همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان فهرست کاربران خود را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد و نیز  اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌ استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان را شخصی‌سازی کرده باشید یا با آن رجیستر کرده باشید، یک کوکی به اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرا بخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های پستی و .. . هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان باز می‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

امنیت اطلاعات شخصی شما

اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند.

تغییرات دراین بیانیه

اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ممکن است این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های کاربران بروزرسانی کند و به شما توصیه می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات خود توسط این اداره مطلع شوید.