16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ ۱۱:۲۳:۳۶
کد مطلب:  999752
نشست مشترک انجمن های علمی و آموزشی معلمان استان برگزار شد

صبح امروز با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی نشست مشترک انجمن های علمی و آموزشی معلمان استان برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان­شرقی؛ قهرمانی فرد گفت:محور های اصلی این نشست بررسی راهکارهای چگونگی جذب اعضای جدید، نحوه افزایش تحرک و پویایی انجمن ها و اقدامات حمایتی و تشویقی اداره کل است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان ضمن تشریح جایگاه مهم و تاثیرگذار انجمن های علمی آموزشی در ارتقاءکیفیت فعالیت های آموزش و پرورش اشاره کرد : نقش موثر انجمن ها در توسعه مشارکت فعال و موثر مدیران و معلمان، بر توسعه کمی و کیفی و تقویت و پویایی انجمن های علمی آموزشی استان بسیارمشهود است.

وی در ادامه حضور میدانی انجمن ها در سطح مدارس و استفاده از فضاهای مجازی و اجتماعی در جذب اعضای جدید و تشریح مزایا و محاسن عضویت در انجمن ها را مهم تلقی نموده و خاطر نشان ساخت : استفاده بهینه از ظرفیت های علمی دانشجومعلمان، استخدامی های ماده 28 و نیروهای حق التدریس در بدنه انجمن ها و مشارکت در برگزاری و برپایی کنفرانس ها، همایش ها و سمینارها و کارگاه ها و دوره های آموزشی در جذب و پویایی انجمن ها رویکرد اصلی مجموعه می باشد.

 

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :