14 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ ۱۰:۵۷:۲۹
کد مطلب:  998930
معاون پرورشی و فرهنگی خبرداد؛
اختصاص یک میلیارد تومان برای بازسازی و تکمیل اردوگاه شهید چمران پاوه

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش در بازدید از اردوگاه شهید چمران پاوه از اختصاص مبلغ یک میلیارد تومان جهت بهسازی و تکمیل این اردوگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش، علیرضا کاظمی و مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مدیران وزارتی و استانی با حضور در شهرستان پاوه از اردوگاه فرهنگی، تربیتی شهید چمران بازدید کردند.

کاظمی، در ابتدای سفر به شهرستان پاوه با حضور در مسجد روستای سریاس بخش باینگان، ضمن ملاقات با مردم، از اختصاص مبالغی جهت کمک به آموزش و پرورش در حوزه اورامانات خبر داد و گفت: مبلغ یک میلیارد تومان جهت بهسازی و تکمیل اردوگاه شهید چمران( واقع در روستای سریاس) اختصاص یافته است که این مبلغ در چند مرحله به این پروژه اختصاص خواهد یافت.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش همچنین از اختصاص مبلغ 200 میلیون تومان جهت تجهیز کتابخانه های مدارس سطح این مناطق خبر داد و افزود: ان شاالله مبالغی را نیز به صورت اختصاصی به آموزش و پرورش منطقه باینگان و بالاخص مدارس روستای سریاس پرداخت خواهیم داد.

وی در پایان با اشاره به پتانسیل فرهنگی منطقه اورامانات، برگزاری بازی های بومی و محلی را فرصتی مغتنم جهت حفظ آداب و سنن اصیل این خطه از کشورمان دانسته و تصریح کرد: برگزاری این مسابقات، سبب ایجاد نشاط در میان دانش آموزان می شود و مهارت آموزی، از جمله مهم‌ترین دستاوردهای این گونه مسابقات است.

به اشتراک بگذارید :