17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ ۱۴:۱۱:۵۸
کد مطلب:  QpFt6dTm
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان
برگزاری اختتامیه طرح کشوری سفیران سلامت دانش آموزی در خوزستان

هم زمان با سراسر کشور مراسم اختتامیه طرح کشوری سفیران سلامت دانش آموزی در خوزستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان امروز سه شنبه 31/1/95 هم زمان با سراسر کشور مراسم  اختتامیه طرح کشوری سفیران سلامت دانش آموزی در خوزستان  برگزار شد.

در همین راستا با حضور دانش آموزان عضو تشکلیات سفیران سلامت  به طور نمادین استانی برنامه هایی در نواحی 1 و3 اهواز ، شهرستان های شوشتر و دزفول با حضور مسئولین استانی وشهرستانی اجرا می شود و ضمن بیان گزارش اجرای طرح از دانش آموزان عضو تشکلیات نیز تقدیر به عمل می آید.

گفتنی است در برنامه نمادینی که امروز در تالار شهید مطهری ناحیه یک اهواز برگزار شد؛دکتر سلمان زاده معاون بهداشت وخدمات بهداشتی  درمانی، دکتر خلیف پور کارشناس مسئول واحد آموزش و ارتقاء سلامت دانشگاه جندی شاپور اهواز ودکتر معزی معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش و جمعی از مسئولان و همکاران آموزش وپرورش ناحیه یک اهواز حضور داشتند.

 در این مراسم، دکتر سلمان زاده ودکتر معزی در رابطه با شعار بهداشت جهانی (غلبه بر دیابت ) و لزوم توجه دانش آموزان سفیرسلامت  به این موضوع و آموزش وآشنایی بیشتر گروه همسالان خود در خصوص دیابت و پیشگیری از آن مطالب لازم را بیان کردند.

در پایان از دانش آموزان سفیران سلامت و مدیران مدارسی که در امر آموزش دانش آموزان سفیر سلامت همکاری داشتند تقدیر  شد.

به اشتراک بگذارید :