23 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ ۱۳:۲۰:۰۴
کد مطلب:  997816
بمناسبت روز جهانی معلولین صورت گرفت؛
دیدار مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با دانش آموز دیروز و دانشجوی امروز

دانش آموز نخبه علمی و ورزشی استثنائی که در حال حاضر دانشجوست بمناسبت روز معلولین با مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در این دیدار ضمن گفت و گوی صمیمی با این دانش آموز معلول نخبه بر این نکته تاکید کرد که افرادی مثل امیر بنانی نمونه بارز افرادی هستند که معلولیت را محدودیت ندانسته و با پشتکار برای رسیدن به اهداف خود تلاش کرده اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی نقش خانواده ها را در موفقیت دانش آموزان مخصوصا دانش آموزان با نیازهای ویژه بسیار تاثیرگذار دانست و از مادر این دانش آموز استثنائی موفق قدردانی کرد.

امیر بنانی که در حال حاضر دانشجوی علوم سیاسی می باشد در سال های تحصیلی خود دارای چندین مقام استانی و کشوری در زمینه های درسی و مسابقات ورزشی بود.

گفتنی است روز جهانی معلولین از سال ۱۹۹۲ که از سوی مجمع عمومی سازمان ملل متحد اعلام شد، هر ساله در ۳ دسامبر برگزار می‌شود. هدف از تعیین این روز ارتقاء رشد اذهان عمومی درباره مسائل مربوط به معلولیتهای مختلف؛ و افزایش آگاهی هایی بوده‌است که می‌بایست از مسئله پیوستن افراد معلول در تمامی جنبه‌های سیاسی؛ اجتماعی؛ اقتصادی و فرهنگی زندگی منتج شود.

 

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :