2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ ۰۹:۰۹:۱۱
کد مطلب:  996984
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
گروه های آموزشی بازوان توانمند و قابل اعتماد علمی هستند

نشست گروه های آموزشی ابتدایی با حضور معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و راهبران آموزشی استان در اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی ابتدایی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،زینالی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ضمن تبیین و تشریح فعالیت ها و برنامه های در دست اقدام این معاونت گفت: رشد و توسعه علمی ، استفاده از تکنولوژی های کارآمد همگام با ذائقه مطلوب همکاران و دانش آموزان و توجه به اهداف سند تحول از مهمترین  برنامه های معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران است.

وی با تشکر از تلاش های ارزنده مجموعه گروه های آموزشی، اظهار داشت: گروه های آموزشی بازوان توانمند و قابل اعتماد علمی هستند و با آموزش مهارت های اجتماعی و تربیت اخلاقی در دوره ابتدایی می توانند بسیار موثر باشند.

زینالی با اشاره به پرهیز از جزیره ای عمل کردن  تأکید کرد: اولویت قرار دادنِ معلم در تمامی حوزه ها و فعالیت ها بعنوان یک اصل در حوزه ی بهسازی فرایندهای یاددهی ـ یادگیری در مدارس بسیار مهم و قابل توجه است.

گفتنی است در این جلسه راهبران آموزشی استان ضمن بیان برنامه و فعالیت های در دست اجرای خود ،اثرگذاری توسعه فن آوری های نوین و استفاده از تکنولوژی بصورت گسترده در  حوزه آموزشی را بسیار مهم ارزیابی کردند.

به اشتراک بگذارید :