2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ ۰۷:۰۰:۰۰
کد مطلب:  996843
کودکان و نوجوانان ایرانی برگزیده مسابقه نقاشی هیکاری کشور ژاپن شدند

۱۰ عضو مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزیده مسابقه نقاشی هیکاری کشور ژاپن شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت آموزش‌وپرورش، بیست و ششمین مسابقه بین‌المللی نقاشی انجمن«هیکاری» کشور ژاپن در سال ۲۰۱۸با موضوع‌های کشاورزی، زمین کشاورزی، طبیعت، محیط‌زیست، مردم و خانواده برگزار شد.

 

بر این اساس، ستاره شاه ویسی ۹ساله از مرکز فرهنگی هنری شماره دو کانون کرمانشاه نشان طلایی و لوح تقدیر این مسابقه را از آن خودکرده است.

 

هم‌چنین، هلیا کریمی ۸ساله از مرکز فرهنگی هنری شماره ۳کانون شیراز، هستی رودبارانی ۹ساله از مرکز فرهنگی هنری شماره ۲۱کانون تهران، آرتین سلیمانی ۹ساله از مرکز فرهنگی هنری کانون بوکان استان آذربایجان غربی، ایلیکا چراغی ۹ساله از مرکز فرهنگی هنری شماره ۱۰کانون کرمانشاه، فاطمه معمر ۱۴ساله از کانون پارس‌آباد استان اردبیل نشان برنزی و لوح تقدیر این دوره از مسابقه را کسب کرده‌اند.

 

دراین میان، دیپلم افتخار این مسابقه به الهام قرنجیکی ۷ساله از کانون گمیشان استان گلستان، ستاره نثاری ۷ساله از مرکز فرهنگی هنری شماره ۲۲کانون تهران، باران دیده‌بان ۹ساله از مرکز کانون دزفول استان خوزستان، مریم یزدانی ۱۵ساله از کانون اهواز استان خوزستان تعلق‌گرفته است.

 

بر اساس این خبر، از بین ۱۸۱۴۶اثر رسیده از ۷۶کشور جهان، ۱۰نفر از اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون جایزه این مسابقه را از آن خودکرده‌اند.

 

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال ۱۰۵۹اثر نقاشی در این مسابقه شرکت کرده است.

به اشتراک بگذارید :