28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ ۰۸:۳۸:۱۸
کد مطلب:  996834
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
نشست تخصصی روسای تربیت بدنی استانهای کشور به میزبانی شهرستان های استان تهران برگزار شد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری میزبانی جلسه روسای ادارات تربیت بدنی آموزش و پرورش کشور در شهریار خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران الهه حسن پومعاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ر با اعلام این خبر گفت: این نشست با حضور حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش ، جعفری مدیر کل دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش، محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، روسای ادارات تربیت بدنی آموزش و پرورش استانهای کشور و کارشناسان حوزه ستادی و اداره کل به مدت دو روز در محل اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این نشست اظهار داشت: این نشست به منظور تبیین برنامه ها ، سیاست های تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی دانش آموزان کشور و بررسی ساماندهی معلمان تربیت بدنی ، اماکن  و فضاهای ورزشی برگزار شد.

حسن پور تصریح کرد:در این نشست روسای ادارات تربیت بدنی آموزش و پرورش سراسر کشور با ارائه گزارشی فعالیت ها و بیان چالشها و مشکلات این حوزه در استان خود پرداختند.

گفتنی است ،در پایان جلسه از استان های برتر با اهداء لوح تقدیر به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :