16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ ۱۶:۱۲:۰۲
کد مطلب:  996301
ستاد امتحانات آموزش و پرورش آذربایجان شرقی تشکیل جلسه داد؛
پاشایی: برگزاری سالم امتحانات در تمامی دوره ها یک اصل است

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در جلسه ستاد امتحانات بر برگزاری سالم امتحانات بعنوان یک اصل تاکید کرد و گفت: دقت لازم در انتخاب عوامل اجرایی و نظارتی امتحانات صورت بگیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی بعد از ظهر امروز دوشنبه 11 آذر ماه در جلسه ستاد امتحانات استان گفت: برگزاری سالم امتحانات در تمامی دوره ها برای آموزش و پرورش استان یک اصل بوده و فرآیند امتحانات از ورود تا اعلام نتایج باید قانونی و در سلامت کامل طی شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان استفاده از ابزارهای ایمنی و سلامت را عاملی برای ضریب کم خطا دانست و تاکید کرد: تمامی تجهیزات لازم، پشتیبانی و ترابری قبل از شروع امتحانات لازم و ضروری است.

وی دقت در انتخاب عوامل اجرایی و نظارتی را متذکر شده و گفت: این افراد باید مسلط به تمامی قوانین بوده و دوره های توجیهی را قبل از امتحانات گذرانده باشند.

پاشایی ابراز داشت: هماهنگی کامل ستاد امتحانات استان توسط معاونت های مربوطه در نواحی و مناطق وجود داشته باشد و نیروی های ستاد مرکزی تا حد امکان 24 ساعته در دسترس باشند.

مجید شقاقی پور نیز در این جلسه آغاز برنامه های رسمی امتحانات را 2 دی ماه 98 اعلام کرد و گفت: برای این دوره 70 حوزه اجرایی و 6 حوزه تصحیح در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش استان با بیان اینکه روال برگزاری امتحانات نهایی دی ماه همانند سال های گذشته  الکترونیکی خواهد بود، گفت: بازدید از حوزه های اجرایی و تصحیح قبل از امتحانات صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه جلسات توجیهی برای عوامل اجرایی، نظارتی و تصحیح پیش بینی شده است، افزود: طبق جلساتی که گروه های آموزشی در مناطق و نواحی انجام داده اند بر اساس تجربه ی سال های قبل انتظار می رود پیشرفت تحصیلی و افزایش کیفیت دروس را شاهد باشیم.

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :