15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ ۱۶:۴۸:۳۵
کد مطلب:  994675
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان :
لزوم ارائه آموزش های اولیه آتش نشانی به دانش آموزان

محسن گلابی : در راستای فرهنگ سازی و بر اساس ضرورت می بایست آموزش های اولیه آتش نشانی به دانش آموزان داده شود تا در مواقع مورد نیاز آمادگی مواجهه با برخی حوادث را داشته باشند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در دهمین روز از آذرماه 1398 محسن گلابی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در گردهمایی روسا و معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی نواحی و مناطق و مسئولین حوزه ستادی آموزش و پرورش استان بر ضرورت درنظر گرفتن استانداردهای لازم در ایمنی مدارس تأکید کرد و گفت : می بایست همکاری های نزدیک تری بین اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان با سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان انجام شود . 

محسن گلابی در ادامه مطالبی در زمینه حوادث حریق در اغتشاشات روزهای گذشته پرداخت و دانش آموزان در مدارس را یکی از آسیب پذیرترین افراد در اینگونه حوادث دانست و گفت : می بایست پیش بینی های لازم در اطفای حریق در این زمینه صورت پذیرد .

وی مسئولیت بروز برخی حوادث در مدارس را مسئولین مدارس دانست، و بازبینی و شارژ کپسول های آتش نشانی را یکی از نکات اولیه در ایمنی مدارس عنوان نمود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان افزود : در راستای فرهنگ سازی و بر اساس ضرورت می بایست آموزش های اولیه آتش نشانی به دانش آموزان داده شود تا در مواقع مورد نیاز آمادگی مواجهه با برخی حوادث را داشته باشند .

وی در پایان به ارائه گزارشی از حوادث چهارشنبه سوری در سالهای گذشته پرداخت و گفت : خوشبختانه در سال گذشته با فرهنگ سازی انجام شده در بین دانش آموزان با همراهی آموزش و پرورش هیچ حادثه ای در این زمینه نداشتیم.
 

به اشتراک بگذارید :