16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ ۱۴:۱۲:۲۰
کد مطلب:  994425
برگزاری شورای امر به معروف و نهی از منکر آموزش و پرورش آذربایجان شرقی؛
پاشایی: انگیزه بخشی در فرد یکی از روشهای امر به معروف و نهی از منکر در سیستم اداری است

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی شورای امر به معروف و نهی از منکر استان امروز یکشنبه 10 آذر ماه در سالن اجتماعات تالار معلم تبریز برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، صبح امروز جعفر پاشایی مدیر کل دستگاه تعلیم و تربیت استان در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه در آموزش و پرورش امر به معروف و نهی از منکر نیازمند سه راه حل می باشد،تصریح کرد: هدف اصلی شورای امر به معروف و نهی از منکر پیدا کردن راه حل برای شناسایی نارسایی ها، رفع مشکلات خلاف عرف و تقویت معروف ها در سیستم می­باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان خاطر نشان کرد: عدم سازگاری با هنجارهای جامعه، نارسایی و یا کمبود در آموزش و پرورش باید با استفاده از امر به معروف و نهی از منکر و تشویق حل شود که تقویت یا انگیزه بخشی فرد یا دستگاه اداری یکی از روش­های مهم می تواند باشد.

وی افزود: هدف از امر به معروف و نهی از منکر ، کوچک کردن بزرگترین مشکلات سیستم اداری، سپاس گذار بودن و تشویق کردن کارکنان، ارتباط دلی و تقویت سیستم از این معرفه می باشد.

حسن وجدانپرست مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان و دبیر شورای فرهنگی امر به معروف و نهی از منکر استان، نیز در این جلسه ضمن تشریح اقدامات انجام شده در راستای مصوبات جلسات قبلی، گفت: همکاری جمعی برای پیاده سازی اهداف لازم است که در این راستا ارتباط قوی با اولیا در آموزش های توجیهی خانواده ها می تواند آینده دانش آموزان را در این زمینه بیمه کند.

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :