28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ ۱۲:۰۱:۴۰
کد مطلب:  993985
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
همکاران فرهنگی فاقد مسکن نسبت به ارسال مشخصات خود اقدام نمایند

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: همکاران فرهنگی فاقد مسکن نسبت به ارسال مشخصات خود اقدام نمایند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلومعاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به برنامه ها و سیاست های رفاهی وزارت آموزش  در راستای شناسایی فرهنگیان فاقد مسکن و اقدام برای تامین مسکن آنان گفت: عموم فرهنگیان فاقد مسکن مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران ،اعم از کارکنان شاغل رسمی ، پیمانی،قراردادی و بازنشستگان می توانند نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند.

وی با اشاره به تعطیلی مدارس به دلیل آلودگی هوا و عدم اطلاع برخی همکاران محترم فرهنگی از طرح مذکور ، تاکید کرد:مدیران مدارس باید با هماهنگی های لازم نسبت به اطلاع رسانی سریع و به موقع به همکاران واجد شرایط اقدامات لازم را انجام دهند.

بهارلو در پایان تصریح کرد: همکاران محترم فرهنگی در مناطق می توانند با هماهنگی با کارشناسی های تعاون و رفاه در منطقه نسبت به کسب اطلاعات لازم در این زمینه اقدام نمایند.

گفتنی است، همکاران واجد شرایط می توانند با مراجعه به سامانه رفاهی استان به نشانی refahi.teo.ir  نسبت به تکمیل فرم مربوطه و ثبت نهایی آن اقدام نمایند.

به اشتراک بگذارید :