15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ ۰۹:۲۲:۰۴
کد مطلب:  eusTMmuV
ایجاد منفعت آنی از اهداف صندوق ذخیره فرهنگیان در سال ۹۵

مسئول نمایندگی صندوق ذخیره فرهنگیان در استان خراسان رضوی گفت:هزار و ۹۰۰میلیارد تومان ارزش افزوده در صندوق ذخیره ایجاد شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، رضا حیدری در اولین اجلاس روسای اداره کل آموزش و پرورش استان  در سال 95 ضمن اشاره به تغییرات کمی و کیفی صندوق ذخیره در دو سال اخیر گفت: صندوق ذخیره در سال ۹۲ و ۹۳ در شرایط سخت اقتصادی موفق به تولید سود هزار و ۸۸۰میلیارد تومان شد در حالی که این مبلغ در طی هفت سال گذشته معادل با هزار و ۳۰۰میلیارد تومان بود.
وی افق روشنی را در مقابل صندوق ذخیره دانست و عنوان کرد:هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان ارزش افزوده ایجاد شد اما مشکل مهم صندوق عدم استمرار همکاران بازنشسته است که متاسفانه به دلیل عدم اعتماد فرهنگیان مبلغ ۱۶۰ میلیارد تومان وام بدون بهره با کارمزد دو درصد بازگشت خورد.
وی تصریح کرد:در نظر داریم برای رفع این مشکل در سال آینده فرمی با نام فرم استمرار برای صندوق طراحی و از طرفی با تبلیغات جدی اعتملد فرهنگیان را بیشتر جلب کنیم.
وی با بیان اینکه ایجاد منفعت آنی برای فرهنگیان یکی از برنامه های ما در سال ۹۵ است عنوان کرد:صندوق ذخیره برای اتمام پروژه هتل فرهنگیان سرمایه گذاری ۱۹ میلیارد تومانی بر روی این پروژه انجام داد و طی هجده ماه آینده کار تحوبل داده می شود.

به اشتراک بگذارید :