22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ ۰۹:۴۴:۲۳
کد مطلب:  993556
درخشش فرهنگیان شهرستان های استان تهران در جشنواره کشوری"گلدسته سرو "

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از کسب رتبه اول کشوری توسط فرهنگیان استان در جشنواره کشوری"گلدسته سرو" خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران ، سیدمجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اعلام این خبر افزود: در راستای افزایش مشارکت نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی و مدرسه و معلمان و دانش‌آموزان در رشد و تعالی کشور در عرصه‌های دینی، فرهنگی، اجتماعی در سطح محلی و ملی به عنوان نهاد مولد سرمایه انسانی، فرهنگی، اجتماعی و معنوی جشنواره فرهنگی هنری "گلدسته سرو" در ابتدای سال تحصیلی به دانش‌آموزان و فرهنگیان ابلاغ می‌شود.

هاشمی افزود: در جشنواره فرهنگی و هنری گلدسته سرو که به میزبانی استان گلستان برگزار شد فرهنگیان شهرستان‌های استان تهران در رشته سرود همگانی موفق به کسب رتبه اول کشوری شدند.

گفتنی است مراسم تقدیر از برگزیدگان این دوره از مسابقات، در استان گلستان، شهر گرگان برگزار شد و خانم ها معصومه مرآتی، آزیتا فدایی و زهرا مرادی از منطقه ملارد به عنوان برگزیدگان رتبه اول کشوری در این جشنواره شرکت نمودند.

به اشتراک بگذارید :