0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ ۰۸:۴۰:۱۱
کد مطلب:  993325
معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
بستن مبادی بی سوادی نیازمند یک عزم جدی است

سومین نشست کمیته بهبود کیفیت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن شورای یک این اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، رضا اصلانی شاهسوار معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت های معاونت سواد آموزی در شهرستان های استان تهران گفت: نظارت بر قرارد ادها و بستن راه های سواستفاده از آن در حوزه سواد آموزی از جمله مواردی است که در دستور کار جدی این معاونت قرار دارد.

وی ساماندهی لوازم و کتب سواد آموزی را از دیگر برنامه های این معاونت دانست و افزود: باید از بی برنامگی ، پراکندگی و عدم مدیریت در کارها پرهیز کرد تا بتوان با یک نظم و انسجام به اهداف مورد نظر دست یافت.

اصلانی با تاکید بر اینکه وجود اتباع خارجی در مناطق مختلف شهرستان های استان تهران بر جمعیت بی سوادی این استان افزوده است ، تصریح کرد:بستن مبادی بی سوادی نیازمند یک عزم جدی است و باید یک حرکت عظیم در این حوزه صورت پذیرد.

این مقام مسئول در پایان با اشاره به وجود 7 مرکز یادگیری محلی در مناطق مختلف این استان خاطرنشان کرد: با افزایش تعداد این مراکز در سطح استان می توان به نتایج مطلوب تری دست یافت.

به اشتراک بگذارید :