28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ ۱۴:۵۸:۳۹
کد مطلب:  992805
مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش در شهریار:
هیچ دانش آموزی در کشور نباید از تحصیل باز بماند

مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش گفت :هیچ دانش آموزی در کشور نباید از تحصیل باز بماند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،  شاه مرادی مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش در مراسم بزرگداشت سالروز تأسیس مدارس آموزش از راه دور در شهریار گفت: مدارس آموزش از راه دور از بدو فعالیت در سال 1383 تاکنون به طور متوسط در هر سال 240 هزار دانش آموز را از خدمات خود بهره مند کرده است.

وی با اشاره به اینکه رسالت اصلی ما این است که اجازه ندهیم حتی یک دانش آموز در هر جای کشور، به هر دلیلی از تحصیل باز بماند ، تاکید کرد: اولویت ما اجرای برنامه طرح توسعه مدارس آموزش از راه دور در کشور جهت افزایش ضریب پوشش تحصیلی دانش آموزان تمام دوره ها است.

مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش با تأکید بر بهبود مستمر فعالیت های مدارس آموزش از راه دور و همچنین تنوع بخشی به محیط های یادگیری، تصریح کرد: استقرار نظام برنامه ریزی در این مدارس باید اجرایی گردد.

شاه مرادی پویایی، خلاقیت و ابتکار در این مدارس در راستای کیفیت بخشی به ساختار مدارس، را ضروری دانست و افزود: فراهم نمودن زیر ساخت های لازم برای تجهیز صد درصدی و اجرای مدیریت آموزش الکترونیکی و نرم افزارهای کلاس های آنلاین در مدارس مذکور باید مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است ،این همایش با همکاری اداره مشارکت های مردمی در روز 6 آذر 1398 همزمان با سالروز تأسیس مدارس آموزش از راه دور و به میزبانی مدیریت آموزش و پرورش شهریار، برگزار شد که در پایان از برترین های جشنواره قلم در سال تحصیلی 98-97 تقدیر به عمل آمد.

 

 

به اشتراک بگذارید :