24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ ۱۱:۱۸:۲۶
کد مطلب:  991917
بازدید معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از دوره‌های آموزشی معلمان و نیروهای جدیدالورود

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از کلاس‌های آموزشی معلمان جدیدالورود مناطق بهارستان یک و رباط‌کریم بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، عربعلی زینالی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در این بازدید که کارشناسان معاون آموزش ابتدایی اداره کل، رؤسا، معاونین و کارشناسان مناطق وی را همراهی میکردند، ضمن حضور در کلاس‌های آموزشی و دیدار با همکاران و راهبران آموزشی، از نقش عظیم معلمان در راهبری و هدایت دانش‌آموزان و جامعه گفته و همت، تلاش و مدیریت کارآمد معلمان و ایجاد شرایط لازم برای تسهیل در امر یادگیری در کلاس درس که مطابق نیازها و ویژگی‌های فراگیران باشد را لازمه جامعه امروزی و راهگشای بسیاری از مشکلات نوجوانان دانست.

زینالی در ادامه به جایگاه رفیع معلمان اشاره و اظهار داشت: معلم موفق کسی است که کلاس درس را به گونه‌ای آماده سازد تا پاسخگوی تمامی چالش‌ها در طول تدریس باشد. روش های پویا و زنده‌ای را پیش گیرد تا روحیه خلاقیت و نوآوری را در نهاد دانش‌آموزان شکوفا سازد.

وی ضمن قدردانی از برگزارکنندگان، این کلاس ها و دوره ها را بسیار مثبت ارزیابی کرده و دوام و استمرار آن را با توجه به شرایط و امکانات از سیاست های اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران دانستند.

به اشتراک بگذارید :