25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ ۰۷:۴۳:۰۸
کد مطلب:  WnnaMh30
مدیر آموزش و پرورش ورامین:
تمامی امکانات جهت امتحانات خرداد ماه دانش آموزان فراهم است

مدير آموزش و پرورش شهرستان ورامين از مهیا بودن تمامی امکانات لازم برای بهتر برگزار شدن امتحانات خرداد ماه 95 ماه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مجید تا جیک، مدير آموزش و پرورش ورامين در اولین جلسه هماهنگی برنامه امتحانات خردادماه 95، اظهار داشت: امتحانات امسال می بایست با ضریب امنیت بالاتری در شهرستان به ما نند سال گذشته بر گزار و تمام نکات ایمنی در خصوص سؤالات امتحانی، محل برگزاری آن و تصحیح سؤالات به نحو احسن انجام شود.
وي تمامی مدیران و عوامل برگزار کننده را به رعایت نظم و مقررات دعوت نمود و خواستار برگزاری امتحان سالم شد تا حق هیچ دانش آموزی ضایع نگردد.
مدير آموزش و پرورش ورامين در اين جلسه پیرامون برگزاری امتحانات و و شرایط و امکانات مورد نیاز حوزه های داخلی و نهایی مطالبی را بیان کرده و بر رعایت کامل قوانین و آیین نامه های آموزشی در هنگام اجرای امتحانات تأکید کرد.
رئيس ستاد امتحانات خرداد 95 آموزش و پرورش ورامين در پایان این نشست که با حضور فراتی کارشناس سنجش و ارزشیابی تحصیلی، و اعضاي ستاد امتحانات برگزار شد، با بیان اینکه تمام امکانات لازم برای بهتر برگزار شدن امتحانات خرداد ماه مهیا است، بر رعایت و نظارت بیشتر حوزه های اجرا و تصحیح امتحانات طبق دستور العمل وزارتی تأکید کرد.

به اشتراک بگذارید :