15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ ۱۳:۵۴:۱۸
کد مطلب:  otFOf1X2
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در جلگه رخ:
تبعیت از قرآن و عمل به نسخه شفابخش آن سبب نجات بشریت است

مراسم رژه و افتتاحیه سی و چهارمین دوره مسابقات قرآن ،عترت و نمازدانش آموزان گروه سه استان خراسان رضوی در بخش دختران به میزبانی منطقه جلگه رخ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش جلگه رخ،عصر دیروز مراسم رژه و افتتاحیه سی و چهارمین دوره مسابقات قرآن ،عترت و نمازدانش آموزان گروه سه استان خراسان رضوی در بخش دختران با حضور بیش از ۳۴۰دانش آموز،از شانزده شهرستان و منطقه با حضور امام جمعه ونماینده مجلس شهرستان تربت حیدریه ،معاون پرورشی و رئیس اداره قرآن عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و مردم منطقه به میزبانی جلگه رخ برگزار شد.

منصوریان معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در این مراسم ضمن تشکر از میزبانی شایسته جلگه رخ در این دوره  با قرائت  آیه ۱۵۵ سوره انعام " فاتبعوه واتقوا لعلکم ترحمون " به اهمیت تبعیت از قرآن و عمل به نسخه شفابخش آن  که سبب  نجات بشریت درزندگی پرتلاطم امروزی است، اشاره نمود.

ایشان در ادامه با توصیه به نوجوانان قرآنی گفت:کدام فضیلت بالاتر از این است که یک نوجوان در محضر قرآن قرار بگیرد و همانطوری که دارد قد می کشد به همان میزان کلام قرآنی بر دل و جانش جرعه جرعه بنشیند.

شایان ذکر است رژه دانش آموزان به دلیل بارندگی شدید در محل سالن  افتتاحیه با عبور ا زمقابل جایگاه  انجام شد.

دانش آموزان دختر گروه سه استان دوشنبه ۳۰ فروردین ماه  در ۶ رشته به رقابت خوهند پرداخت.

 

به اشتراک بگذارید :