20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ ۱۲:۲۸:۰۷
کد مطلب:  nHttSBxO
در دیدار مجمع خیرین مدرسه ساز استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز؛
پاشایی: توسعه اصل مشارکت همواره مورد تاکید آموزش و پرورش بوده است

به مناسبت برگزاری هیجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار استان، اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز به همراه مدیرکل آموزش و پرورش استان ظهر امروز با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، به مناسبت برگزاری هیجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار استان، اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز به همراه مدیرکل آموزش و پرورش استان ظهر امروز با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز در محل بیت معظم له، دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار مدیرکل آموزش و پرورش استان با ارائه گزارشی از اقدامات و مشارکت های خیرین و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان گفت: راهبرد توسعه اصل مشارکت همواره مورد تاکید وزیر آموزش و پرورش بوده و از سیاست های این وزارتخانه می باشد.

جعفر پاشایی در ادامه افزود: در حال حاضر به دلیل محدودیت منابع دولتی، برای احداث، مرمت و بازسازی مدارس نیاز به مشارکت همه جانبه است.

وی خاطرنشان کرد: جشنواره خیرین در مناطق استان نیز فعال است و سال گذشته نیز دو برابر آورده دولت از محل کمک های خیرین جمع آوری شده است.

پاشایی اذعان داشت: بحث نمازخانه ها در ساخت مدارس مورد توجه است و مدارس مجهز به نمازخانه های زیبا خواهند بود.

گفتنی است جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار استان 22 اردیبهشت در تالار معلم تبریز برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :