10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ ۱۰:۵۸:۵۷
کد مطلب:  985953
محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی
یکی رسالت های حوزه ریاست روابط عمومی بخش افکار سنجی است و این حوزه می تواند در تصمیمات مدیران سازمانی کمک کند

نشست صمیمی معاون وزیر و رئیس سازمان با همکاران حوزه ریاست و روابط عمو می سازمان در اتاق مدیر حوزه ریاست وروابط عمومی سازمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی نشست صمیمی معاون وزیر و رئیس سازمان با همکاران حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان دراتاق مدیر حوزه ریاست وروابط عمومی سازمان برگزار شد .

محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی دراین نشست صمیمی ضمن  تبریک هفته بسیج وگرامیداشت یادو خاطره  همه ی شهدابه ویژه شهدای  بسیج  هدف از این نشست را خداقوت و خسته نباشید به همکاران این حوزه دانست .

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی با اشاره به اینکه فعالیت های حوزه ریاست روابط عمومی از اهمیت فوق العاده و مهمی برخودار است اظهار داشت : یکی رسالت های حوزه ریاست روابط عمومی بخش افکار سنجی است و این حوزه می تواند در تصمیمات مدیران سازمانی کمک کند تا مدیران سازمان بتوانند بهتر و راحت تر در جهت بالابردن کیفیت سازمان ماموریت و وظیفه خود را انجام بدهند .

محمد زاده در بخشی از سخنان خود با اشاره به تکریم ارباب رجوع گفت : حرمت و احترام اشخاص و ارباب رجوعان  محترم برای سازمان مورد اهمیت است ، وی در ادامه افزود: همکاران حوزه ریاست و روابط عمومی صادق ، ارزشمند و مورد اعتماد سازمان هستند .

این مقام مسئول در نشست صمیمی با حوزه ریاست و روابط عمومی افزود : فعالیت ها و عملکرد هایی که در سازمان انجام می گیرد هر چه قدرکه روابط عمومی در این موضوع نقش خود را در جهت صحیح و درست ایفا کند فعالیت ها و عملکردها و همچنین دستاوردها ی سازمان بهتر در معرض عموم و مردم عزیزکشور قرار می گیرد .

شایان ذکر است قیصر مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی ضمن خیر مقدم به محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان و همچنین  مشاورمحترم سازمان در این نشستی که کاملا صمیمانه برگزار شد گزارشی ازفعالیت هاوبرنامه های این حوزه را تشریح کرد و چالش های پیش رو و همچنین پیشنهادات خود را در زمینه بهبود فرایند اجرای فعالیتها و برنامه ها ی حوزه سواد آموزی را ارائه داد.

به اشتراک بگذارید :