25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ ۱۰:۵۹:۰۳
کد مطلب:  sPiGtJ8C
با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه و آموزش و پرورش:
جشن عبادت با حضور بیش از2هزار دانش آموز در ناحیه2بهارستان برگزار شد

مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان از برگزاری جشن عبادت با حضور بیش از2هزار دانش آموز و مسئولین شهرستان ،در ناحیه2بهارستان خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،  حسینعلی بنار مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر باعزت برای مقام معظم رهبری و توفیق خدمت و خدمتگزاری برای همه خدمتگزاران صدیق به نظام جمهوری اسلامی ایران خصوصا دولتمردان تدبیر و امید و در راس آن ریاست جمهور گفت: این مراسم معنوی به منظور تقویت بنیه ی اعتقادی و مذهبی شما دانش آموزان عزیز برگزار شده است و از اینکه در چنین روز بزرگی خداوند این توفیق را به ما داده تا دراین مراسم معنوی و روح بخش حضور پیدا کنیم، خوش حال و خرسند می باشم.

این مقام مسئول افزود: بدین منظور برای شما دانش آموزان پایه سوم به صورت متمرکز در مصلی حضرت امام خمینی(ره) نسیم شهر این مراسم باشکوه را تدارک دیده ایم و امیدواریم از برنامه های متنوعی که همکاران برای شما در نظر گرفته اند کمال استفاده را ببرید.

در ادامه این مراسم،اجرای نمایش  عروسکی در خصوص نماز،عبادت و چگونگی مقابله با تهدیدهای شیطان،تحسین و رضایت حضار و دانش آموزان را در برداشت.

همچنین در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین احمد محسن زاده امام جمعه محترم بخش بوستان شهرستان بهارستان،ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم،مطالبی را در خصوص شرایط افراد مکلف، وقف وامور خیریه مطرح کرد و در پایان مراسم،دو رکعت نماز شکر به امامت حجت الاسلام و المسلمین احمد محسن زاده اقامه شد.

 

به اشتراک بگذارید :