18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ ۱۰:۳۴:۲۸
کد مطلب:  lmKqQVOO
با برگزاری مسابقات استانی فرهنگی و هنری
برگزیدگان سرود دانش آموزان دختر استان قزوین اعلام گردید

در مسابقات استانی فرهنگی و هنری، 11 گروه دانش آموزی در قالب گروه های 20 نفره به اجرای دو سرود پرداختند.

در اولین روز از برگزاری جشنواره مرحله استانی سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی هنری، دختران مناطق 14 گانه استان در رشته سرود دانش آموزی به رقابت پرداختند و در پایان گروه های برگزیده استانی معرفی شدند.

ابراهیم سلطانی کارشناس مسئول فرهنگی هنری اداره کل در این باره گفت: آئین افتتاحیه مسابقات فرهنگی هنری در کتابخانه امام خمینی(ره) با حضور سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان و معاونین پرورشی مناطق، برگزار گردید.

وی افزود: در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین انصاری معاون پرورشی و فرهنگی ضمن تبریک راهیابی دانش آموزان به این مرحله از مسابقات، یادآور شد: امروز همه باید تلاش کنیم در کنار آموزش زیبایی شناسی، مهارت های احترام به قانون، احترام متقابل، خویشتنداری و ... را یاد بگیریم.

در ادامه 11 گروه دانش آموزی در قالب گروه های 20 نفره به اجرای دو سرود پرداختند که با ظرافت و دقت نظر اساتیدی همچون اسحاق چگینی، مهدی احمدی و  خانم مدبر کارها مورد ارزیابی قرار گرفت و در نهایت در مراسم اختتامیه گروه های برگزیده معرفی شدند.

سلطانی، در ادامه خاطر نشان کرد: در این دوره و برای اولین بار، این اداره تلاش کرده در پایان هر روز مراسم اختتامیه برگزار و گروه ها و نفرات برگزیده اعلام گردد. 

نفرات برگزیده استانی سرود دانش آموزان استان قزوین / سال تحصیلی 95-94

ردیف

نام آموزشگاه

دوره تحصیلی

نام منطقه

رتبه استانی

1

شاهد مطهره

متوسطه اول

البرز

اول

2

سمائیان

متوسطه اول

آبیک

دوم

3

شاهد کوثر

متوسطه اول

ناحیه یک قزوین

سوم

4

شاهد مهدیه

متوسطه  دوم

البرز

اول

5

حجاب

متوسطه  دوم

ناحیه یک قزوین

دوم

6

الزهرا

متوسطه دوم

ناحیه دو قزوین

سوم

 
به اشتراک بگذارید :