25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ ۱۰:۲۷:۴۳
کد مطلب:  LSaEbDBm
مدیر آموزش و پرورش ملارد :
37 فرهنگی مبتلا به بیماری های خاص در ملارد شناسایی و مورد حمایت قرار گرفته اند

مدیرآموزش و پرورش ملارد از پشتیبانی و تلاش مجموعه آموزش و پرورش ملارد جهت شناسایی واقدامات حمایتی لازم از فرهنگیان مبتلا به بیماری های خاص خبر داد.

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مدیر آموزش و پرورش ملارد با اشاره به تلاش مجموعه  آموزش و پرورش برای افزایش حمایت ها از معلمان مبتلا به بیماری های خاص در منطقه ملارد اظهار داشت:در طول سالیان اخیر اقدامات حمایتی مطلوبی در حد توان و بضاعت موجود مدنظر قرار گرفته که امیدواریم در آینده با افزایش هر چه بیشتری همراه شود.

وی افزود:شهرستان ملارد دراین حوزه، پیشگام و پیشرو است و با عنایتی که مجموعه فرهنگیان فعال در منطقه داشته اند و تلاش های لحاظ شده در این خصوص، امیدواریم گام های مثبت و سازنده تری برای حمایت از همکاران مبتلا به بیماری های خاص اجرایی شود.

قادری تفرشی گفت:با بررسی های انجام شده، تاکنون ۳۷ فرهنگی مبتلا به بیماری های خاص شناسایی شده اند ودر فواصل مختلف با میزان مبالغ جمع آوری شده از صندوق حمایت از فرهنگیان، تسهیلاتی ارائه شده است.

مدیرآموزش و پرورش ملارد در ادامه عنوان کرد:روحیه تعاون، حمایت و همیاری، اصلی حائز اهمیت است که با تکیه بر آن می توان بر بسیاری از مشکلات و کمبودها غلبه کرد.

این مقام مسئول در پایان یادآور شد:در حوزه آموزشی نیز امیدواریم با نگاه مثبت و ویژه خیرین، روند رو به رشد توسعه علمی و آموزشی این شهرستان همچون گذشته استمرار یابد که بطور یقین ثمرات ونتایج آن در آینده ملموس و برجسته خواهد بود.

 

به اشتراک بگذارید :