10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ ۱۴:۳۳:۰۲
کد مطلب:  984886
با حکم استاندار؛
پاشایی به سمت رئیس کمیته تخصصی فرهنگی و پیشگیری دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی منصوب شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با حکم استاندار به سمت رئیس کمیته تخصصی فرهنگی و پیشگیری دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی منصوب شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، در اجرای ماده 29 آئین نامه اجرائی اصلاحیه قانون مبارزه با مواد مخدر و بر اساس دستورالعمل ابلاغی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری، به پیشنهاد دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، جعفر پاشایی به سمت رئیس کمیته تخصصی فرهنگی و پیشگیری دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان شرقی منصوب شد.

به موجب این حکم برگزاری جلسات کمیته تخصصی فرهنگی و پیشگیری، ایجاد هماهنگی بین دستگاه های اجرایی عضو و مرتبط با کمیته و انجام اقدامات موثر در زمینه های فرهنگی  و پیشگیری با بهره گیری از ظرفیت ها، امکانات و توانایی های موجود استان در قالب برنامه های ابلاغی از سوی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری امور محوله به مدیرکل آموزش و پرورش استان است.

گفتنی است، صبح امروز در جلسه پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر استان در محل تالار معلم تبریز حکم مدیرکل آموزش و پرورش استان توسط دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان شرقی به وی ابلاغ شد.

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :