13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ ۱۳:۰۱:۳۴
کد مطلب:  984586
با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش؛
آیین تجلیل از منتخبین جشنواره نوجوان سالم استان آذربایجان شرقی برگزار شد

آیین تجلیل از منتخبین جشنواره نوجوان سالم استان، با حضور معاون پرورشی و فرهنگی آذربایجان شرقی در سالن همایش های خدیجه کبری در ناحیه یک تبریز با محوریت آگاهی بخشی و مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ طاهر علمی ظهر امروز در آیین تجلیل از منتخبین جشنواره نوجوان سالم گفت: آموزش های خود مراقبتی وارتقای سطح مهارتهای زندگی به دانش آموزان، ارائه مشاوره به والدین، توزیع محصولات فرهنگی، شناسایی و رفع عوامل مخاطره آمیز، تشکیل کانون همیاران پیشگیری و تجلیل از همیاران پیشگیری از برنامه های این مجموعه است.

معاون پروشی و فرهنگی دستگاه تعلیم و تربیت استان ادامه داد: اجرای برنامه های آموزشی - فرهنگی با هدف مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی در مدارس استان آغاز شده و ادامه خواهد داشت.

وی افزود:آماده استقبال از آثار مختلف دانش آموزان و فرهنگیان در قالب های داستان نویسی و شعر و عکس و وبلاگ در زمینه مبارزه با اعتیاد هستیم.

همچنین در ادامه همایش رضا استاد رحیمی گفت: استکبار و استعمار جهانی با تبلیغات گوناگون و استفاده از قدرت مانور فضای مجازی، زمینه مصرف گرایی بیشتر جوانان و نوجوانان کشور را عملیاتی می کند.

دبیر هماهنگی شورای مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر استان، با اظهار اینکه امروزه بیش از هشتصد و سه نوع ماده مخدر صنعتی در دنیا تولید و پخش می شود، افزود: آگاهی بخشی مردم یکی از عوامل مهم در پیشگیری و یاری گری به افراد سالم و مبتلا است.

گفتنی است در پایان همایش از فعالان فرهنگی و دانش آموزی این جشنواره با اهدای لوح سپاس و جوایزی قدردانی شد.

 

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :