11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ ۱۶:۰۸:۲۸
کد مطلب:  983289
محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی
بسیج مدرسه عشق و نماد جهاد و شهادت است.

بیست وسومین جلسه شورای معاونین ، مدیران و مشاوران سازمان با حضور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی بیست وسومین جلسه شورای معاونین ، مدیران و مشاوران سازمان به منظور بررسی ارائه طرح نرم افزار تهیه شده در خصوص آموزش مجازی و همچنین بررسی برنامه های هفته سوادآموزی در سال جاری برگزار گردید .

محمد زاده معاون وزیر و رییس سازمان نهضت سواد آموزی در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج مستضعفان با اشاره به تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) افزود : بسیج مدرسه عشق و نماد جهاد و شهادت است.

محمد زاده درادامه دررابطه با اهمیت بسیج اظهار داشت: با ورود بسیج و این شجره طیبه هرگونه توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی ایران خنثی شد و هرجاکه بسیجیان سلحشور  ورود پیدا کردند موفق و سربلند بودند وی گفت: امسال با توجه به فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ویژه برنامه های  ارزشمندی  را در هفته بسیج خواهیم داشت .

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در ادامه این جلسه ضمن تشکر از آقای امید قائمی معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان اصفهان و همکاران سواد آموزی این استان با توجه به ارائه طرح نرم افزار تهیه شده در خصوص آموزش فضای مجازی افزود : از این طرح ارزشمند و مهم استقبال می کنیم وی همچنین در رابطه با موضوع طرح آموزش فضای مجازی گفت :از آنجایی که این طرح بسیار مهم و حائز اهمیت است ولی به لحاظ کیفیت در بحث آموزش هیچ کدام از این آموزش ها جای آموزشهای حضوری را برای سواد آموزان عزیز نخواهد گرفت پس بنابراین آموزش حضوری برای سواد آموزان مهم و موثرمی باشد .

محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی با اشاره به اینکه اجرای طرح نرم افزار در خصوص آموزش مجازی اظهار داشت : با توجه به اینکه مخاطبین این طرح از سواد کمتری برخوردار هستند و اغلب سواد آموزان عزیز امکانات استفاده از فضای مجازی را ندارند پس طرح نیاز به بررسی بیشتری دارد و این طرح بیشتر برای طرح های تکمیلی و مکمل بکار می رود وی همچنین در ادامه افزود: اگر این طرح به صورت محدود و آزمایشی در استان ها اجرا شود ما می توانیم تصمیم گیری بهتری را در جهت اهداف مهم سواد آموزی به کار ببریم .

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه آقای امید قائمی معاون سواد آموزی استان اصفهان و همچنین معاونین و مدیران سازمان هرکدام در وقت مناسب  نظرات و صحبت های خود را در رابطه با طرح نرم افزار آموزش فضای مجازی و همچنین برنامه های  هفته سواد آموزی و اهمیت آن  بیان داشتند .

به اشتراک بگذارید :