25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ ۱۵:۱۸:۵۲
کد مطلب:  983142
معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
فرهنگ مطالعه و پژوهش در بین معلمان و دانش آموزان باید ترویج شود

جلسه شورای  پژوهش با موضوع برگزاری برنامه هفته پژوهش و ارائه گزارش گروه پژوهش و تحقیقات استان  در دفتر معاون پژوهش ، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حسین سنجری در تشریح این خبر گفت: جلسه شورای تحقیقات اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با حضور نمایندگانی از دانشگاهها، محققان، روسای مناطق تابعه و معاونت های اداره کل برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه   امسال ویژه برنامه های هفته پژوهش از روز شنبه 23 آذر لغایت جمعه 29 آذر برگزار خواهند شد، اظهار داشت: برنامه های امسال با تنوع مناسب و به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و پژوهش در بین معلمان و دانش آموزان و تشویق همکاران پژوهشگر اجرا خواهد شد.

سنجری با تاکید بر ضرورت استفاده از نتایج پژوهش ها در امور آموزش و پرورش، تصریح کرد:  برنامه معلم پژوهنده، مدرسه پژوهنده، مطالعات تیمز و پرلز، پژوهش یافت، شمیم پژوهش و برگزاری جلسات ارائه دستاوردهای پژوهشی معلمان بخشی از این اقدامات است که باید نتایج آن در امر تعلیم و تربیت به کار گرفته شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :