18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ ۰۷:۴۸:۰۰
کد مطلب:  yM6XHsaa
معاون پرورشی و فرهنگی قزوین:
چهارمين جلسه كميته هدايت تحصيلي استان قزوین برگزار شد

چهارمين جلسه استانی كميته هدايت تحصيلي در محل جلسات معاونت پرورشی و فرهنگی استان با حضور معاونین و کارشناسان در سالن جلسات برگزار شد.

در این جلسه معاون آموزش متوسطه و پرورشی اداره كل، رييس اداره آموزش دوره اول متوسطه، رئيس اداره آموزش دوره دوم متوسطه، رئيس اداره آموزش فنی حرفه ای وکاردانش، رئيس اداره تكنولوژي و گروه هاي آموزشي استان، کارشناسان مشاوره  و رئيس مركز مشاوره و خدمات روان شناختي حضور داشتند.

حجت الاسلام علی انصاری معاون پرورشی و فرهنگی استان در ابتدای جلسه ضرورت مدیریت و تقسیم وظایف کارگروه ها ، تأکید نموده و برای اجرای با کیفیت آن تشکیل جلسات هماهنگی نمایشگاه متمرکزاستانی معرفی مشاغل و اهمیت تفویض اختیار به ناحیه 1 و 2 را یادآورشد.

سعید پاینبرد معاون آموزش متوسطه استان نیز با توجه به اهمیت و ضرورت برگزاری نمایشگاه متمرکزاستانی معرفی مشاغل و همزمانی مسابقات ایستگاه علوم حضور مدیران مدارس و دانش آموزان متوسطه اول برای بازدید از نمایشگاه را تأکید داشت.

سید یدالله حسینی رئیس اداره مشاوره دوره های تحصیلی استان ضمن تقدیر از حاضرین و ارایه توضیحاتی از محاسبه هزینه ها و برآورد اعتبار مورد نیاز نمایشگاه  با توجه به تجربه سال گذشته به همکاران ضرورت توجه و تدارک شرایط و زمینه های اجرایی را تصریح  نمود.

همکاران نیز پیرامون اجرای مطلوب نمایشگاه متمرکزاستانی معرفی مشاغل تبادل نظر نموده و پیشنهاد و راهکارهای خود را ارائه داشتند.

به اشتراک بگذارید :