16 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ ۱۲:۵۳:۱۶
کد مطلب:  982570
معاون آموزش متوسطه استان :
تربیت اقتصادی، فناوری و زیبایی‌شناسی از اهداف مهم هنرستان‌ها است

معاون آموزش متوسطه اداره‌ کل و هیات همراه از هنرستان فنی ‌وحرفه‌ای دخترانه رضوان بازدید کردند .

به گزارش اداره اطلاع‌ رسانی و روابط ‌عمومی آموزش و پرورش استان به نقل از ناحیه2 زنجان، داود بهرامی معاون آموزش متوسطه استان ، در نشست صمیمانه با هنرآموزان هنرستان فنی‌وحرفه‌ای دخترانه رضوان با اشاره به این که روزهای چهارشنبه را برای بازدید از مدارس اختصاص داده‌ایم، گفت: مجموعه تیم معاونت آموزش متوسطه اداره‌کل، خود را مقید به گوش دادن به نظرات، جمع‌بندی و اولویت‌سازی، و پیگیری خواسته‌های همکاران عزیز مدارس در سراسر استان می‌داند.

وی ادامه داد: شاید صورت پست‌ها و مسئولیت‌های همکاران با هم فرق داشته باشند، اما سیرت همه آنان مقصد مشترک تعلیم و تربیت بوده، و اولین و اساسی‌ترین نیاز در این مسیر همدلی و همفکری است.

بهرامی در ادامه با بیان این مطلب که مشارکت آگاهانه و داوطلبانه همکاران در مدارس، موجب تقویت رهبری آموزشی خواهد شد، افزود: ایجاد فضایی آرام و اهمیت دادن به نیروی انسانی، از کارکردهای اصلی مدیریت است.

معاون آموزش متوسطه اداره‌کل در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه تقویت و توسعه ساحت‌های تربیت اقتصادی، فناوری و زیبایی‌شناسی از اهداف مهم هنرستان‌ها است، خاطرنشان کرد: اهتمام بیش از پیش به رشته‌های فنی از سیاست‌های مهم آمووزش و پرورش استان است.

بهرامی همچنین با بیان این مطلب که، کمبود برخی امکانات و فرسوده بودن برخی دیگر، توان هنرستان‌های استان در مسابقه برابر با هنرستان‌های کلان‌شهرها را کاهش می‌دهد، گفت: با هماهنگی‌های انجام‌شده با اداره‌کل نوسازی و تجهیز مدارس استان،اهتمام ویژه‌ای برای خرید تجهیزات خواهیم داشت.

همچنین بهرامی از پیگیری برای جذب 2 درصد اعتبار حاصل از فروش گاز به هنرستان‌ها خبر داد.

به اشتراک بگذارید :