26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ ۱۱:۲۷:۱۳
کد مطلب:  982284
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
بسیج همواره بازوی مستحکم دفاع از انقلاب است

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران بسیجیان را نماد ایثارگری و دفاع کیان انقلاب دانست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران درنشست بزرگداشت هفته بسیج  با اشاره به اینکه بسیج همواره بازوی مستحکم دفاع از انقلاب است، گفت: نسل‌های سوم و چهارم انقلاب نیز همانند نسل‌های اول و دوم با شور و نشاط و معنویت، پیرو آرمان‌های امام راحل و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پای اهداف این نظام ایستاده‌اند.

وی در ادامه با اشاره به حماسه‌سازی مردم و بسیجیان در فرونشاندن فتنه آشوبگران در حوادث اخیر، افزود: بسیج همواره در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، هنری و نظامی جزء پیشگامان بوده است.

هاشمی خدمت‌رسانی در قالب طرح هجرت و کمک‌رسانی به محرومین و آسیب دید‌گان حوادث طبیعی را از دیگر عرصه‌هایی عنوان کرد که بسیجیان همواره نقش مهمی را ایفا می‌کنند، اظهار داشت: باید سعی کنیم با تبیین دستور العمل مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی ) در بیانیه گام دوم انقلاب، فرهنگ ایثار و شهادت را در میان نوجوانان بسط دهیم.

نشست هماهنگی مراسم بزرگداشت هفته بسیج با حضور مسولین استانی در دفتر معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :