23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ ۱۱:۲۳:۰۰
کد مطلب:  980221
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری چهل و نهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری چهل و نهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی ادره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت:چهل و نهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد با نمایش فیلم های برگزیده در 60سالن در 21 منطقه  شهرستان های استان تهران برگزار شد.

وی با تاکید بر اهمیت آموزش غیرمسقیم مطالب علمی ، تربیتی و آموزشی از طریق رسانه های دیجیتال به ویژه تلویزیون و سینما گفت: یکی از بهترین راه های جذابیت و ماندگاری فرآیند یاددهی و یادگیری آموزش غیرمسقیم است که فیلم های آموزشی یکی از بهترین این رسانه ها است .

صیدلو با اشاهره به اینکه آموزش و پرورش منطقه کهریزک به عنوان دبیرخانه استانی برای چهل و نهمین مرحله جشنواره فیلم رشد در نظر گرفته شده بود تصریح کرد: این جشنواره همزمان با شهرتهران در سانس‌های ویژه پایه‌های تحصیلی چهارگانه، درسالن های سینما و مراکز آموزشی  و مدارس برای دانش آموزان به نمایش درآمد.

 گفتنی است، پخش فیلم های این جشنواره به طور رایگان در مدارس و سالن های نمایش مناطق 21 گانه شهرستان های استان برای دانش آموزان تمامی مقاطع تحصیلی به مدت 3 هفته ادامه خواهد داشت.

 

به اشتراک بگذارید :