2 جمادی‌الثانی 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ ۱۴:۰۵:۰۰
کد مطلب:  979926
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان در جمع بسیج فرهنگیان :
بسیج و سپاه با تمام توان در تحقق اهداف سند تحول بنیادین یاریگرآموزش و پرورش هستند

همایش استانی بسیج وتبیین  برنامه های اعتلای بسیج فرهنگیان استان زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ، جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در این مراسم اظهار داشت : انقلاب اسلامی با مجاهدت و رشادت‌های اقشار مختلف جامعه به ویژه معلمان و دانش‌آموزان به پیروزی رسیده است.

سردار کرمی با بیان اینکه فرهنگیان و دانش‌آموزان در چهل سال گذشته همواره در صحنه دفاع از نظام اسلامی بودند، عنوان کرد: امام راحل برای حفظ انقلاب اسلامی و جلب مشارکت عمومی فرمان تشکیل بسیج را صادر کردن کهبا تشکیل بسیج همه معادلات دشمن بر هم خورد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر اجرای طرح سند تحول بنیادین تصریح کرد: بسیج و سپاه نیز با تمام توان به آموزش و پرورش کمک خواهند کرد تا اهداف سند تحول بنیادین به نحو شایسته تحقق پیدا کند .

سردار کرمی با بیان اینکه سرنوشت جنگ را باورها و اعتقادات و روحیه جهادی رزمندگان اسلام رقم زد نه سلاح و تجهیزات جنگی، بیان کرد: امروز دشمنان با تمام توان خود ، باور های دینی و اعتقادی نوجوانان و جوانان ما را مورد هدف قرار داده است که در این راستا نقش آموزش و پرورش ، بسیج و سپاه  بسیار خطیر است .  

به اشتراک بگذارید :