26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ ۱۱:۰۵:۰۰
کد مطلب:  978891
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
رشد و توسعه علمی و استفاده از تکنولوژی‌های کارآمد از اولویت‌های مهم معاونت ابتدایی شهرستان‌های تهران است

با حضور معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان و نشست راهبران آموزشی در راستای هماهنگی برنامه‌ها و تحقق اهداف معاونت آموزش ابتدایی در اداره تکنولوژی و گروه‌های آموزشی ابتدایی استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، عربعلی زینالی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ضمن تبیین و تشریح فعالیت‌ها و برنامه‌های در دست اقدام، رشد و توسعه علمی و استفاده از تکنولوژی‌های کارآمد، به‌روز، همگام با ذائقه مطلوب همکاران و دانش‌آموزان و برگرفته از سند تحول را از اهداف برنامه‌های این معاونت برشمرد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ارزنده مجموعه گروه‌های آموزشی، این گروه را بازوان توانمند و قابل اعتماد علمی معاونت آموزش ابتدایی خواند و بر مدیریت درست و اثرگذار آموزش مهارت‌های اجتماعی و تربیت اخلاقی در دوره ابتدایی و پرهیز از جزیره‌ای عمل نمودن تأکید و اولویت قرار دادنِ معلم در تمامی حوزه‌ها و فعالیت‌ها بعنوان یک اصل در حوزه‌ی بهسازی فرایندهای یاددهی ـ یادگیری در مدارس را مهم ارزیابی کرد.

در این جلسه راهبران آموزشی استان نیز ضمن بیان برنامه و فعالیت‌های در دست اجرای خود در راستای پوشش حداکثری، اثرگذاری توسعه فن آوری‌های نوین و استفاده از تکنولوژی بصورت گسترده در حوزه آموزشی را بسیار مهم دانست.

به اشتراک بگذارید :