4 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ ۱۴:۵۲:۳۵
کد مطلب:  978873
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی در گردهمایی کارشناسان آمار مناطق و نواحی استان:
برنامه ریزی و نظارت دو موضوع مهم در آموزش و پرورش هستند که باید به طور جدی دنبال شوند

گردهمایی کارشناسان آمار مناطق و نواحی استان با حضور بیت الله احمدی نژاد معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل، یار محمدی رئیس گروه طرح و برنامه استان و کارشناسان آمار مناطق و نواحی، در سالن غدیر اداره کل آموزش و پرورش زنجان برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، بیت الله احمدی نژاد معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از کارشناسان مناطق و نواحی، ابراز امیدواری کرد: با برنامه ریزی، حمایت و استفاده از ظرفیت های همکاران بتوانیم نتایج خوبی را در استان شاهد باشیم.

احمدی نژاد با اشاره به وجود برخی اسناد بالادستی در آموزش و پرورش از جمله سند تحول بنیادین، اظهار داشت: سند تحول بنیادین به طور جدی در این دولت پیگیری شده است و ضرورت دارد این اسناد مورد توجه ویژه همکاران قرار گیرد و آشنایی کلی با مباحث مطرح شده در سند را داشته باشند.

وی گفت: برنامه ریزی و نظارت دو موضوع مهمی هستند که باید همواره در آموزش و پرورش،آن هم به طور جدی دنبال شوند.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی استان با اشاره به سیاست مدرسه محوری در آموزش و پرورش، افزود: با دادن اختیار به مدارس، رسالت برنامه ریزی ما تکمیل می شود و اما آنچه مورد غفلت واقع شده است، رسالت نظارت است که باید به جد به آن پرداخته شود.

احمدی نژاد با تاکید بر ضرورت تعامل با سایر حوزه ها، خاطر نشان کرد: با اختصاص وقت برای حضور در مدارس و نظارت کافی، بخش اعظمی از دغدغه ها بهبود خواهد یافت.

 

در ادامه یار محمدی رئیس گروه طرح و برنامه استان نیز ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته و پیگیری های کارشناسان مناطق و نواحی، سه عنصر دقت، صحت و سرعت در آمارگیری از دانش آموزان، نیرو و کلاس را از اولویت های اساسی  برشمرد.

وی در ادامه به نظارت مستمر بر نحوه سازماندهی نیروها در مدارس و سایر واحد ها تاکید داشت.

 

شایان ذکر است در پایان هر یک از کارشناسان آمار مناطق و نواحی استان به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

 

 

به اشتراک بگذارید :