0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ ۱۴:۳۴:۳۳
کد مطلب:  978837
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
درمانگاه شبانه روزی فرهنگیان قرچک افتتاح شد

آیین گشایش درمانگاه شبانه روزی فرهنگیان قرچک با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی  وزیر آموزش و پرورش و مدیرکل تعاون و رفاه وزارت آموزش و پرورش و مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در قرچک برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران گفت: مرکز درمانی فرهنگیان قرچک با هدف تکریم همکاران و به عنوان گامی در جهت سلامت و درمان آنان گشایش یافت .

وی با اشاره به اینکه این درمانگاه در مساحتی بالغ بر 1000 متر مربع در دو طبقه به بهره برداری رسیده است تاکید کرد : بخش عمومی این درمانگاه در سه شیفت فعال بصورت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات به همکاران محترم فرهنگی و دانش آموزان عزیز می باشد .

صیدلو بخشهای تخصصی داخلی ، ارتوپدی ، قلب ، مغز و اعصاب ، زنان و روماتولوژی را از دیگر بخش های تخصصی این درمانگاه دانست و افزود : آزمایشگاه ، رادیولوژی ، سونوگرافی و ماموگرافی این درمانگاه نیز آماده ی ارائه ی خدمات به همکاران محترم فرهنگی و دانش آموزان عزیز می باشد . این مقام مسئول در پایان تصریح کرد : بخش جراحی و تخصصی پوست و مو نیز در آینده به این مجموعه ی درمانی اضافه خواهد گردید .

به اشتراک بگذارید :