0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ ۰۹:۰۴:۵۰
کد مطلب:  976527
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد؛
بیست و دومین دوره طرح ملی" 50 هزار نمایشگاه در 50 هزار مدرسه" در مدارس شهرستان‌های استان تهران به اجرا درآمد

همزمان با آغاز هفته کتابخوانی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از اجرای بیست و دومین دوره طرح ملی 50 هزار نمایشگاه در 50 هزار مدرسه در شهرستان‌های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اعلام این خبر افزود: همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب و کتاب خوانی، بیست و دومین دوره طرح ملی "50 هزار نمایشگاه در 50 هزار مدرسه" از ابتدای هفته کتاب و کتابخوانی آغاز شده است.

صیدلو گفت: به منظور دستیابی به اهداف متعالی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و گسترش فرهنگ کتابخوانی در مدارس می‌توان گفت؛ مطالعه و کتاب خواندن از اهمیت بسزایی برخوردار است و دانش‌آموزان را قادر می‌سازد که درتعامل و فعالیت‌های اجتماعی پیشرو باشند و اساس موفقیت آنان در جامعه باشد.

صیدلو  در ادامه با بیان اینکه جهت حفظ پویایی و مدیریت مجموعه کتابخانه مدارس برای اولین بار شیوه نامه جایگزینی به مدارس سراسر کشور ابلاغ شده است، افزود: برای اجرای بهتر این طرح تعداد 128 بسته کتاب از طرف معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل به همه مناطق اهدا  می شود.

صیدلو در پایان گفت: با توجه به اینکه شعار بیست و هفتمین دوره هفته کتاب و کتاب خوانی " حال خوش خواندن" می‌باشد  گفت:  امیدواریم بتوانیم انس و الفت هر چه بیشتر دانش‌آموزان و معلمان با کتاب و کتابخانه و فعالیت‌های کتابخوانی را فراهم آوریم.

به اشتراک بگذارید :