24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ ۰۸:۴۳:۵۷
کد مطلب:  976494
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد؛
12نفر از دانش‌آموزان شهرستان‌های استان تهران به مرحله نهایی جشنواره دانایی توانایی راه یافتند

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از راه یابی 12 نفر از دانش آموزان استان به مرحله کشوری جشنواره دانایی- توانایی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سیدمجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اعلام این خبر افزود: توانایی خواندن یکی از مهم‌ترین مهارت‌های اساسی دنیای امروز است و مطالعه برای داشتن ارتباط با جامعه امروزی امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است و خواندن و مطالعه کتاب به افراد کمک می‌کند تا قوه‌ تخیل فعال‌تری داشته باشند.

هاشمی با اشاره به اینکه ترویج کتاب و کتاب خوانی امری مهم است گفت: جشنواره دانایی و توانایی که از سطح مدارس شروع می شود باعث عملکرد بهتر برای به هدف رسیدن دانش آموزان و فرهنگیان خواهد شد و همچنین این مسابقات با هدف ترویج و گسترش فرهنگ مطالعه مفید در بین این نسل آینده‌ساز است.

معاون پرورشی و فرهنگی ضمن تبریک کسب موفقیت رتبه برتر استانی و راهیابی به مرحله کشوری سومین جشنواره "دانایی –توانایی" توسط دانش آموزان گفت: امیدوارم دانش آموزان برگزیده بتوانند در ظل توجهات حضرت ولی عصر«عج» برای کشور عزیزمان، ایران اسلامی افتخار آفرینی نمایند.

دوره توانمندسازی دانش آموزان برگزیده جهت حضور هر چه بهتر در برنامه کشوری نیز روز سه شنبه 28 آبان 98 در کانون فرهنگی تربیتی سمیه شهرری با حضور دبیر بخش هنرهای ادبی- پژوهشی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :