21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ ۱۱:۲۸:۵۲
کد مطلب:  1UJMB1mD
مدیرآموزش و پرورش پیشوا :
اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته مقام معلم برگزار شد

اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته مقام معلم با حضورامیر محمدی مدیریت و جمعی از کارشناسان اداره آموزش و پرورش پیشوا برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مدیرآموزش و پرورش پیشوا ضمن عرض خیرمقدم به اعضاء این ستاد، بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن هفته معلم تاکید کرد.

محمدی گفت : بی شک معلمین پرچمداران توسعه ی فرهنگ و تعالی جامعه می باشند ، چرا که نقش آنها در تربیت و شکل گیری شخصیت و هویت ایرانی ، اسلامی دانش آموزان  و فرزندان این سرزمین بی بدیل است ، لذا باید جایگاه معلم، آنچنان که در شان نام و مقام آنها است ،احیا وبه جامعه  شناسانده شود .

وی افزود : در همین راستا مجموعه مدیریت آموزش و پرورش پیشوا برنامه های متعددی را در جهت تکریم از مقام والای معلم در نظر گرفته است که از جمله آنها می توان به برگزاری جشن تقدیر از معلمین نمونه ، برگزاری مسابقات فرهنگی و علمی و ورزشی ، دیدار با خانواده شهدای فرهنگی ، برگزاری برنامه متمرکز سپاس معلم ، برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پیشوا و گلباران مزارشهدا اشاره کرد.

شایان ذکر است در این جلسه ، پیرامون چگونگی باشکوه تر برگزار شدن هفته معلم توسط کارشناسان اداره بحث و تبادل نظر صورت گرفت .

به اشتراک بگذارید :