21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ ۱۰:۱۹:۴۸
کد مطلب:  TmTNy06G
مدیر آموزش و پرورش شهر قدس :
آزمون جامع مدیران مدارس دولتی و غیردولتی شهر قدس برگزار شد

آزمون جامع مدیران مدارس دولتی و غیردولتی شهرستان قدس با هدف بازآموزی و اشراف مدیران به قوانین مورد نیاز در اداره آموزشگاه برگزار شد.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  ، آزمون جامع مدیران مدارس دولتی و غیردولتی شهرستان قدس برگزار گردید.

مدیرآموزش و پرورش شهرستان قدس هدف از اجرای این آزمون را بازآموزی و اشراف مدیران به قوانین مورد نیاز در اداره آموزشگاه دانست و گفت: انتظار داریم پس از برگزاری این آزمون و بررسی نکات قوت و ضعف آن ، اجرای بهتر و دقیق تر قوانین را در مدارس این شهرستان شاهد باشیم.

محمدرضا بهمنش با اشاره به این که منبع اصلی آزمون ،جدیدترین نسخه کتاب «مجموعه مصوبات شورای عالی آموزش و پرورش »است  اظهار داشت : علاوه بر این کتاب از دستورالعمل ها و بخشنامه های سال تحصیلی جاری نیز سئوال طرح شده است.

شایان ذکر است آزمون جامع مدیران صبح امروز در آموزشگاه شهدای کاووسیه این شهرستان برگزار و در آن مدیران بیش از 160 آموزشگاه دولتی و غیر دولتی به یکصد سئوال عمومی و اختصاصی که بصورت تستی طرح شده بود پاسخ دادند.

گفتنی است سئوالات در 14 نوع ارائه شده بود که در آن سه نوع چینش سئوال الف،ب وج درمقاطع مختلف تحصیلی ، دولتی و غیردولتی ، مدارس شاهد و خاص از هم تفکیک شده بود و هر مدیری با توجه به آموزشگاه تحت مدیریت خود دفترچه و پاسخنامه خاص خود را دریافت می نمود.

در پایان آزمون شرکت کنندگان به سئوالات نظرسنجی نیز در برگه ای جداگانه پاسخ گفتند.

 

 

    

به اشتراک بگذارید :