21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ ۱۰:۰۲:۵۵
کد مطلب:  i1EM9gwy
مدیر آموزش و پرورش قرچک:
برنامه های متنوعی جهت گرامیداشت هفته معلم در قرچک برگزار می شود.

مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش قرچک گفت: آموزش و پرورش قرچک با تشکیل ستاد بزرگداشت مقام معلم با آمادگی کامل،برنامه های متنوعی جهت گرامیداشت هفته معلم در شهرستان قرچک برگزار می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، جلسه آمادگی بزرگداشت مقام معلم با حضور مسعود مسلپور فرماندار شهرستان قرچک،حجت الاسلام اسماعیلی نماینده ولی فقیه شهرستان،مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک،اژدر نوروزپور رئیس شورای اسلامی شهر قرچک و دیگر اعضاء در سالن ثقلین آموزش و پرورش شهرستان قرچک برگزارشد.

مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک ضمن تبریک سال نو و ایام ماه رجب اظهار داشت: معلمی در قرآن به عنوان جلوه‏ای از قدرت لا یزال الهی، نخست ویژه ذات مقدس خداوند تبارک و تعالی دانسته شده است و در نخستین آیات قرآن که بر قلب مبارک پیغمبر اکرم (ص) نازل شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک افزود: معلمی ازشریفترین وپرمسئولیت‏ ترین شغلهاست. شریفترین شغل هاست، برای اینکه شغل انسان‏ سازی است؛ همان شغلی است که تمام انبیا برای همین معنا آمدند.

نیکبخت تصریح کرد: طی نظرسنجی های انجام گرفته عزیزترین قشر اجتماعی در بین مردم استان معلمان بوده اند و این مساله نشان می دهد که مردم قدر و منزلت معلم را به درستی می دانند.

وی ادامه داد: معلمان ادامه دهنده راه انبیا هستند و نقش روشنگری جامعه را برعهده دارند لذا همه آحاد جامعه مدیون معلمان خود می باشند و باید نقش خود را در تکریم آنان ایفا نمایند.


 نیکبخت گفت: درسند تحول بنیادین آموزش و پرورش در بیش از 64 مورد به معلم و نقش آن در تربیت جامعه اشاره شده و اگر قرار است تحول به تناسب نیازهای در حال تغییر جامعه انجام گیرد، چاره ای جز پاسداشت معلم نیست.

وی خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش شهرستان قرچک با تشکیل ستاد بزرگداشت مقام معلم با آمادگی کامل و برنامه های متنوعی جهت گرامیداشت هفته معلم در شهرستان قرچک برنامه ریزی نموده که محور کلی این برنامه  ها متوجه ساختن جامعه و مشارکت همه آحاد در پاسداشت مقام معلم است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در خاتمه  از زحمات تمام اعضا به خصوص امام جمعه وفرماندار شهرستان قرچک  درسال 94 درزمینه کمک به آموزش وپرورش تشکر وقدردانی نمود.


 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :