20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ ۱۱:۵۳:۲۵
کد مطلب:  974449
سرپرست اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
سلامت اداری زمینه‌ساز رشد و تعالی دستگاه و خدمت‌رسانی به مردم است

سرپرست اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران در جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی با تاکید بر ضرورت توجه به سلامت اداری ، اهم اولویت‌های کمیته فوق را تشریح کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران، فرامرز تاجیک سرپرست اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران با شاره به اینکه آموزش و پرورش دارای مراجعه‌کنندگان و پیچیدگی‌های فروانی می‌باشد  وتلاش برای ارتقای سلامت اداری در جهت رشد و  تعالی این دستگاه و خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان و دانش‌آموزان نیازی اساسی و مهم است .

وی با اشاره به ضرورت شفافیت امور مالی مدارس و اطلاع‌رسانی به اولیای دانش‌آموزان و لزوم وحدت رویه در مورد برنامه‌های سلامت اداری مواردی همچون طراحی نظام پاسخگوی مناسب، نظارت مستمر بر انجام امور، ارتقای سطح دانش و آگاهی کارکنان و بهره‌گیری از شیوه‌های نوین ارتقای سلامت اداری و صیانت از حقوق  شهروندی را مهمترین برنامه‌های کمیته سلامت اداری برشمرد.

 وی در پایان بر هماهنگی و همکاری کامل حوزه‌های مختلف اداره کل و ادارات شهرستان‌ها و مناطق در زمینه سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی تاکید نمود.

به اشتراک بگذارید :