24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ ۰۹:۲۹:۰۲
کد مطلب:  BqSceDQ6
مدیرآموزش و پرورش دماوند :
اقتصاد مقاومتی باید در کلاس‌های درس تبیین شود

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دماوند در جلسه توجیهی بزرگداشت مقام معلم در این شهرستان گفت: اقتصاد مقاومتی باید در کلاس‌های درس و به همت معلمان تبیین شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، دومین نشست  بزرگداشت مقام معلم شهرستان دماوند با حضور تعدادی از مدیران و دست اندرکاران حوزه تعلیم و تربیت در این شهرستان برگزار شد .

در این جلسه مدیر آموزش و پرورش دماوند با توجه به  قرار گرفتن در آستانه روز بزرگداشت مقام معلم   اظهار داشت : در حال برنامه‌ریزی با توجه به بخشنامه ارسالی جدید هستیم تا علاوه بر برگزاری جلسه توجیهی مدیران، برای معرفی معلمان نمونه بتوانیم برنامه‌ای شایسته در شهرستان دماوند برگزار کنیم.

وی ادامه داد: از آنجایی که آینده‌سازان ایران اسلامی برای کشور بسیار بااهمیت و باارزش هستند، وظیفه آموزش آینده‌سازانی را بر عهده داریم که باید با رشد، تدبیر و بالندگی لازم در راستای اقتصاد مقاومتی گام بردارندو اقتصاد مقاومتی باید در کلاس های درس و به همت معلمان تبیین شود .

این مقام مسئول اظهارداشت: اقتصاد مقاومتی به معنای کار و تلاش مضاعف است؛ نه ذخیره‌سازی کالا و مایحتاج مردم و این در حالی بوده که امیدواریم با پرورش دانش‌آموزان ایران اسلامی به موفقیت‌های بزرگی در کشور و جهان دست پیدا کنیم.

مدیرآموزش و پرورش شهرستان دماوند تصریح کرد :بخشنامه ارسالی تکریم مقام معلم با تفاوت نسبت به سال گذشته به مدارس ابلاغ شده است و مدیران می‌توانند تمام معلمانی را که ذینفع هستند، برای شرکت در طرح تکریم مقام معلم معرفی کنند تا بتوانیم معلم نمونه شهرستان دماوند را معرفی کنیم.

شایان ذکر است در این مراسم، دستورالعمل اجرایی شرکت معلمان در طرح تکریم مقام معلم مورد بررسی قرار گرفت .

 

 

به اشتراک بگذارید :