23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ ۱۶:۲۷:۴۹
کد مطلب:  h4FdnktT
ﺣﺠﺖ اﻻﺳﻼﻡ کربلایی مسئول عقیدتی سیاسی لشگر 16زرهی قزوین
اگر فرهنگ کشور آسیب ببیند ، کشور آسیب می بیند

دومین جلسه شورای اداری آموزش و پرورش ناحیه یک به مناسبت فرارسیدن روز ارتش و باحضور حجت الاسلام کربلایی مسئول عقیدتی سیاسی لشگر 16زرهی قزوین ، خیراله رحمانی معاون پژوهش و برنامه ریزی نیروی انسانی اداره کل و یوسف خدایاری رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل برگزار شد.

ﺣﺠﺖ اﻻﺳﻼﻡ ﻭ اﻟﻤﺴﻠﻤﻴﻦکربلایی مسئول عقیدتی سیاسی لشگر 16 زرهی قزوین در این جلسه گفت: از نظر مقام معظم رهبری کارکنان اداری باید دارای سه ویژگی باشند و آن ویژگی ها سرعت در انجام کار، انجام کارها با در نظر گرفتن وجدان و پرهیز از انجام کارهای سطحی و رعایت در امانت می باشد.

ایشان تربیت نسل مومن و خداجو را از وظایف مهم فرهنگیان عنوان کردند و افزودند : اگر فرهنگ یک کشور آسیب ببیند کشور آسیب می بیند ، لذا باید با وجدان کاری بالا و رعایت در امانت دانش آموزان را به خوبی تربیت کنیم و تحویل اجتماع دهیم زیرا آنها نزد ما امانت هستند .

مسئول عقیدتی سیاسی لشگر 16زرهی قزوین با بیان حدیثی از امام صادق (ع) افزود: گذراندن روزگار باید دارای ویژگیهایی همچون در نظر گرفتن خدا، سنت پیامبر (ص)،  نفس اماره، دوری ازشیطان باشد.

شمس اله غلامی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک نیز در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن روز ارتش، هدف از این جلسه را بزرگداشت روز ارتش و تقدیر از زحمات این عزیزان عنوان نمودند.

وی در ادامه گزارش مختصری در خصوص فعالیت های صورت گرفته و برنامه های پیش رو از جمله بزرگداشت مقام معلم ارائه نمود.

به اشتراک بگذارید :