13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ ۱۵:۱۳:۲۱
کد مطلب:  tLomNoS2
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان:
اعلام نفرات برگزیده فرهنگیان خوزستان در مسابقات پرسش مهر 16 ریاست جمهوری

اسامی فرهنگیان برگزیده خوزستان در مسابقات پرسش مهر 16 ریاست جمهوری اعلام شد

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان  معاون پرورشی وفرهنگی این اداره کل گفت:اسامی  فرهنگیان  برگزیده خوزستان در مسابقات پرسش مهر  16 ریاست  جمهوری به شرح زیر اعلام شد.

مهدی رفیعی دهکردی افزود: در مهر 94 توسط دکتر روحانی پرسش مهر16  مطرح شد. رئیس جمهور این پرسش را مطرح کرده بود: « بعد از توافق هسته ای ولغو تحریم ها، فرصت های پیشِ روی ما چیست وچگونه باید به بهترین وجه از  این فرصت استفاده کنیم؟ » در همین راستا  کمیته پرسش مهر 16 در استانها تشکیل شد وبه مناطق وشهرستانهای تابعه ارسال شد که در نهایت اسامی فرهنگیان برگزیده استان خوزستان به شرح زیر اعلام شد.

نفرات برگزیده  همکاران فرهنگی  مسابقات پرسش مهر  16 ریاست  جمهوری اسلامی ایران

ردیف

نام ونام خانوادگی

رشته

شهرستان

آموزشگاه

دوره تحصیلی

جنسیت

رتبه

1

محبوبه چریکی

داستان نویسی

امیدیه

شاهد دهدشتیان

فوق دیپلم

زن

اول

2

زهرا هارونی

داستان نویسی

شوشتر

 

لیسانس

زن

اول

3

فاطمه مقاسمی محمودی

داستان نویسی

شادگان

 

لیسانس

زن

دوم

4

فروغ راهی رهبر

داستان نویسی

اندیمشک

 

لیسانس

زن

سوم

5

سوسن عباسی هرمزی

داستان نویسی

اهواز/ ناحیه 4

 

فوق لیسانس

زن

اول

6

سید مجاهد موسوی

داستان نویسی

رامشیر

 

لیسانس

مرد

اول

7

عبدالرضا نوری قنواتی

داستان نویسی

زیدون

 

لیسانس

مرد

دوم

8

هوشنگ بهداروند

شعر

شوشتر

طلایه داران

فوق لیسانس

مرد

اول

9

غلامرضا شرفی زاده

شعر

دزفول

دکتر شریعتی

فوق لیسانس

مرد

دوم

10

رحمن ایزدی فر

شعر

شوش

 

فوق لیسانس

مرد

سوم

11

اصغر جمالپور

شعر

لالی

شهید منوچهر حاجی پور

لیسانس

مرد

اول

12

اردشیر زاهدی

شعر

گتوند

کانون شهید مفتح

لیسانس

مرد

دوم

13

عبدالرضا نوری قنواتی

شعر

زیدون

 

لیسانس

مرد

سوم

14

زهره شریفی اصل

شعر

دزفول

 

لیسانس

زن

اول

15

منیژه غلامی

شعر

اهواز/ ناحیه1

 

لیسانس

زن

دوم

16

شیدا هزاریان

شعر

لالی

سمیه

لیسانس

زن

سوم

17

زینب فتاحی

شعر

گتوند

کوثر

لیسانس

زن

سوم مشترک

18

طاهر پورعباس

شعر

اهواز/ناحیه 1

 

فوق دیپلم

مرد

اول

19

بهمن جهانگیری

شعر

مسجدسلیمان

 

فوق دیپلم

مرد

دوم

20

عظیمه صباغ نیا

شعر

اهواز/ ناحیه 2

 

فوق لیسانس

زن

اول

21

صدیقه رضائیان

نقاشی

امیدیه

 

لیسانس

زن

اول

22

توران خجسته

نقاشی

رامهرمز

 

فوق دیپلم

زن

دوم

23

مریم سنگبری

نقاشی

شوشتر

 

 

زن

سوم

24

علیرضا موری لطفی

نقاشی

اهواز/ناحیه 3

 

لیسانس

مرد

اول

25

منصور صفایی زاده

نقاشی

دزفول

 

لیسانس

مرد

دوم

26

جهانگیر نوروزی

نقاشی

بهبهان

 

 

مرد

سوم

27

فاطمه نظرنیا

طراحی

اهواز/ ناحیه 1

 

لیسانس

زن

اول

28

سرور محمودی نیا

طراحی

اهواز/ناحیه 3

 

فوق لیسانس

زن

دوم

29

لیلا قبلی

خوشنویسی

دزفول

 

لیسانس

زن

اول

30

آمنه هاشمی

خوشنویسی

اهواز/ناحیه 4

 

فوق لیسانس

زن

دوم

31

اعظم عالمشاه

خوشنویسی

اهواز/ناحیه 4

 

فوق دیپلم

زن

سوم

32

محمودرضا کاشی ساز

خوشنویسی

اهواز/ناحیه 3

 

دیپلم

مرد

اول

33

ابوالقاسم چرخچی

خوشنویسی

اهواز/ناحیه 3

 

لیسانس

مرد

دوم

34

ابوالقاسم کریمی

خوشنویسی

شوشتر

 

فوق لیسانس

مرد

سوم

35

ندا حمیدی

وبلاگ نویسی

اهواز/ناحیه 4

 

لیسانس

زن

اول

36

فاطمه محمدخانی

وبلاگ نویسی

اهواز/ناحیه 4

 

فوق لیسانس

زن

دوم

37

افسانه حیدری

وبلاگ نویسی

اهواز/ناحیه 4

 

لیسانس

زن

سوم

38

داراب فتاحی

وبلاگ نویسی

گتوند

 

فوق لیسانس

مرد

اول

39

حسن ساکی

وبلاگ نویسی

شادگان

 

لیسانس

مرد

دوم

40

رحمت اله بهوندی

وبلاگ نویسی

باغملک

 

لیسانس

مرد

سوم

41

مرتضی ساکی

نمایشنامه نویسی

شادگان

 

لیسانس

مرد

اول

42

محبوبه چریکی

نمایشنامه نویسی

امیدیه

شاهد دهدشتیان

فوق دیپلم

زن

اول

43

فرزانه پورمهدیان

نمایشنامه نویسی

شوش

 

لیسانس

زن

دوم

44

عفت گودرزی

گرافیک

شوشتر

 

لیسانس

زن

اول

45

منا چراغچی

گرافیک

آبادان

 

لیسانس

زن

دوم

46

آزاده وحدت خواه

گرافیک

بهبهان

 

فوق لیسانس

زن

سوم

47

طوبی هلیل

مقاله پژوهشی

دزفول

 

فوق دیپلم

زن

اول

48

سیما راشدی

مقاله پژوهشی

کارون

 

فوق دیپلم

زن

دوم

49

راضیه نمکی شوشتری

مقاله پژوهشی

اهواز/ناحیه 3

 

فوق دیپلم

زن

سوم

50

الهام حیدری

مقاله پژوهشی

اهواز/ ناحیه 4

 

لیسانس

زن

اول

51

فاطمه نظری نیا

مقاله پژوهشی

اهواز/ناحیه 1

 

لیسانس

زن

دوم

52

نرگس میرعالی

مقاله پژوهشی

اندیمشک

 

لیسانس

زن

سوم

53

زهرا آذین مهر

مقاله پژوهشی

شاوور

 

لیسانس

زن

سوم

54

پروانه زمانیان

مقاله پژوهشی

دزفول

 

فوق لیسانس

زن

اول

55

آرزو سواری

مقاله پژوهشی

اهواز/ ناحیه 1

 

فوق لیسانس

زن

دوم

56

ندا محمدیان نژاد

مقاله پژوهشی

شوشتر

 

فوق لیسانس

زن

سوم

57

محسن مرتضوی

مقاله پژوهشی

صیدون

شهید کشوری

فوق لیسانس

مرد

اول

58

رحمت اله بهوندی

مقاله پژوهشی

باغ ملک

خیبر سرتلگ

فوق لیسانس

مرد

دوم

59

محمدامین مولائی

مقاله پژوهشی

ایذه

 

فوق لیسانس

مرد

سوم

60

فاطمه سوخته زاری

فیلم کوتاه

مسجدسلیمان

هنرستان بعثت

لیسانس

زن

اول

 
به اشتراک بگذارید :